Radio - do domu, na kemping Tecsun

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Radio - do domu, na kemping Tecsun

Post autor: Beduin »

Czołem,

trafiłem ostatnio na bardzo ciekawe urządzenia firmy Tecsun http://www.tecsun.pl/produkty.html.

Ktoś z Was zna, używa?

Chcę kupić radio, niewielkie, do kuchni, na kemping. Zaciekawiły mnie urządzenia Tecsun, bo to istny kosmos z tak szerokimi zakresami częstotliwości i możliwości nasłuchiwania. Radio wygląda jak obowiązkowe wyposażenie każdego preppersa, ale czy warto się tym zainteresować?
Nie mam w domu telewizora i głównie słucham radia, więc jest to dla mnie ważne urządzenie. Wiem, że mogę nie kombinować, tylko pójść tam, gdzie idioci nie chodzą i kupić coś co składa się z marketingu oraz plastiku - ale tak nie robię, bo chyba jestem idiotą.
Mam wrażenie, że taki odbiornik ma bardzo dużo możliwości radiowych i jest to zakup na lata z możliwością słuchania radia na całym świecie. Pytanie mojej jest takie, czy trochę nie jest to przekombinowane jeżeli chodzi o "normalne" użytkowanie?
Wiem, że Polskie Radio przechodzi na nadawanie cyfrowe dab+, więc wydaje mi się, że kupując dzisiaj radio odbiornik, należy to uwzględnić, aby odbiornik posiadał taki zakres częstotliwości.

Odnoszę jeszcze wrażenie, że albo Tecsun albo dab+. Chyba, że jestem w błędzie, to wyprowadźcie mnie proszę z niego.

Możecie mi pomóc?

Awatar użytkownika
aadamuss
Posty: 538
Rejestracja: 23 paź 2012, 23:26
Auto: Hdj 100
Kontakt:

Re: Radio - do domu, na kemping Tecsun

Post autor: aadamuss »

Polecam sprzęt Tivoli model ONE - super brzmienie z takiego małego pudełka. pozdr adam

ODPOWIEDZ