wystawa oldtimerów warszawa 2016

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 477
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: tynio »

14+15 maja wystawa aut i widzę ze 40 tez tam zawitała przynajmniej na stronie jest :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: kylon »

Ja też się wybieram popatrzeć. Zawsze było kilka czterdziestek. Advenczery będą się też lansować.

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: Tuco »

Planuję się wybrać.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: kylon »

Mirek proponował abyśmy wystawili się jako Klub ale widząc entuzjazm w działaniu odpuściłem sobie :mrgreen:

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 477
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: tynio »

dobrze by było zobaczyć znajome auta na wystawie :D ale i tak na pewno będzie co oglądać trzeba jechać i tyle

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: irko »

kylon pisze:Ja też się wybieram popatrzeć. Zawsze było kilka czterdziestek. Advenczery będą się też lansować.
Lansuja się ;)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 3190155638" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: kylon »

Fotki jak zwykle zajebiste - szacun.
Większość stoisk prezentuje swoje autka zrobione z pasją samemu lub siłami firm które się wystawiają.
Są też stoiska co pokazują prawdę tajemnicy wiary - Auta i dolary :mrgreen:
Polska to taki kraj gdzie musi się zawsze znaleść ktoś kto na plecach innych będzie budował swoją małość aspirując do wielkości. Tym razem historia się powtarza czyli w tym samym dniu identyczna impreza w Nadarzynie. Chęć pokazania że jest się lepszym tylko dlatego że ma się kasę. Autonostalgia była od wielu lat. No cóż. Życie toczy się dalej.

Awatar użytkownika
Dziq
Klubowicz
Posty: 138
Rejestracja: 25 sie 2012, 23:58
Auto: LJ70 '92
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: Dziq »

irko pisze:
kylon pisze:Ja też się wybieram popatrzeć. Zawsze było kilka czterdziestek. Advenczery będą się też lansować.
Lansuja się ;)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 3190155638" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak po prawdzie mam napisać? Czerwony sukienka to do 40'tki nie pasuje... albo i pasuje, tyle jak pięść do nosa :P
Auto bardzo ładne za to :)

Awatar użytkownika
Dziq
Klubowicz
Posty: 138
Rejestracja: 25 sie 2012, 23:58
Auto: LJ70 '92
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: Dziq »

kylon pisze:Fotki jak zwykle zajebiste - szacun.
Większość stoisk prezentuje swoje autka zrobione z pasją samemu lub siłami firm które się wystawiają.
Są też stoiska co pokazują prawdę tajemnicy wiary - Auta i dolary :mrgreen:
Polska to taki kraj gdzie musi się zawsze znaleść ktoś kto na plecach innych będzie budował swoją małość aspirując do wielkości. Tym razem historia się powtarza czyli w tym samym dniu identyczna impreza w Nadarzynie. Chęć pokazania że jest się lepszym tylko dlatego że ma się kasę. Autonostalgia była od wielu lat. No cóż. Życie toczy się dalej.
Odwiedziłem wczoraj Nadarzyn przy okazji wizyty u znajomych co organizują zawody modeli zdalnie sterowanych samochodów. Pochodziłem też wśród tych różnych samochodów. Zgadzam się z Kylonem, dużo nowobogackich, nuworyszy, firm oferujących pasty i polerki, pan Jaroszewicz podpisujący "Czerwonego księcia" (notabene, żałosny to widok), firma oferująca zegarki pod marką Błonie (fajnie zaprojektowane, ale szkoda, że drobnymi rączkami robione za miskę ryżu), aukcja kilku aut (najbardziej nobilitującymi były ponoć plakietki "Uczestnik aukcji").
Tak więc dzisiaj czas na Auto Nostalgię, wraz z córką, lat 5. Bardzo jest podekscytowana, nie mniej niż ja sam :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: wystawa oldtimerów warszawa 2016

Post autor: kylon »

Miałem jechać dziś do Nadarzyna ale pojadę na cmentzarz do Modlina porobić kilka fotek. Mi w Nadarzynie nie pasuje spęd Januszy ( byłem na Motor Show) i to jakaś tragedia. Stanie w korku i przepychanki. Nie pasują mi też te boksy. Auta pewnie fajne ale szkoda że nie w jedym miejscu :-(

ODPOWIEDZ