Nowe akumulatory

Moderator: luk4s7

farmer
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2010, 19:01
Auto: HDJ80
Kontakt:

Nowe akumulatory

Post autor: farmer »

Witam . Mam taki kłopot , w styczniu tego roku kupiłem sobie akumulatory BAREN POLAR TECHNIK VR 800 do mojej 80 . W sierpniu akumulatorki padły , jeden na amen a drugi jeszcze coś tam próbował ale też padł. Akumulatorów nie mogłem naładować w samochodzie a prostownika nie mam .Po zawiezieniu na gwarancję do Pruszkowa stwierdzono że akumulatory są rozładowane w 100% i nie przyjmują prądu . Gdy wspomniałem o wymianie lub zwrocie gotówki panowie stwierdzili stanowczo że nie ma takiej możliwości . Wspomnę że będąc wcześniej u elektryka nie stwierdził żadnego dziwnego poboru prądu a ładowanie w normie .Po 5ciu dniach ,,podnoszenia ,, akumulatorów oddano mi je naładowane twierdząc że to na pewno samochód rozładowuje . Po odebraniu naładowanych akumulatorów po trzech dniach stania w garażu i włożeniu do autka już nie chciało zapalić . Nie wiem co dalej robić , czy jest może jakiś rzeczoznawca albo prawnik. Podpowiedzcie coś

Awatar użytkownika
MilitarniKris
Posty: 121
Rejestracja: 29 lis 2010, 09:46
Auto: LJ70 - CeJota
Kontakt:

Re: Nowe akumulatory

Post autor: MilitarniKris »

Nie znam miejscowości GOSPODARZ ale w Rumii znam gościa który zna się na roboci :idea:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Nowe akumulatory

Post autor: Addams »

Wojtek podjedź na róg Piłsudskiego i to jest chyba Szpitalna (przed Niciarnianą), jest tam od zawsze punkt sprzedaży i serwisu akumulatorów. Życzliwi ludzie tam pracują, zostawisz im te akumulatory i po dwóch dniach wszystko Ci o nich powiedzą i doradzą co robić dalej

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Nowe akumulatory

Post autor: MaxLux »

Jka zalatwiles akumlatory przez glebokie rozladowanie to zaden prawnik ci nie pomoze - polecam wnikliwa lekture instrukcji i warunkow gwarancji ...

Mozesz sprobowac jeszcze naladowac C-Tekiem - taka ladowatka impulsowa - czasem dzial cuda

farmer
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2010, 19:01
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: Nowe akumulatory

Post autor: farmer »

Gospodarz to taka wieś na trasie 71 między Rzgowem a Pabianicami .Jak kupowałem aku. to się dopytywałem żeby były żelowe ,żeby były głębokiego rozładowania ,że będą dwa spięte razem , że wyciągarka , że przetwornica . Miały być cud miód malina i na 10 lat , tym bardziej że nie są za 600zł tylko za 1600zł . Najgorsze że traktują człowieka jak intruza a nie jak klienta . Jeśli to faktycznie moja wina to nie ma sprawy jeszcze panów przeproszę .

ODPOWIEDZ