Gadżety i sklepik TLC - ankieta

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3395
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Gadżety i sklepik TLC - ankieta

Post autor: luk4s7 »

hashid pisze:będzie, będzie, Pan poczeka ;)
Eeee nie no tak pytam bo niedługo rocznica :)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Gadżety i sklepik TLC - ankieta

Post autor: hashid »

luk4s7 pisze:
hashid pisze:będzie, będzie, Pan poczeka ;)
Eeee nie no tak pytam bo niedługo rocznica :)
Luzik, nagrodę aktywny na campie dostał więc słowo dotrzymane.
Co do rocznicy realizacji pomysłu to fakt... wiele było pomysłów takich jak sklepik, wielu doradców a zrobić musi ktoś ;).
Prezes wrócił do roboty, prezes wykona. Jutro pierwsze zamówienia na duperele wysyłam do dostawcy bo akurat potrzebujemy na nagrody w konkursie foto, a i zostanie trochę tego szpeju to pójdzie do 2 punktów sprzedaży ale o tym niebawem. Na pewno nie będziemy tego sprzedawali przez stronę ani sami detalicznie.
Na początek metalowe kubasy z logo, metalowe termosy z logo, metalowe piersówki z logo... i to nie koniec. Napieramy Panowie. Mile widziane inicjatywy itepe.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3395
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Gadżety i sklepik TLC - ankieta

Post autor: luk4s7 »

hashid pisze:wielu doradców a zrobić musi ktoś
"Weźmiemy się i zrobicie" - wiadomo! :D Samo życie…
Podziel się to pomogę w tym i w tamtym.
hashid pisze:Na pewno nie będziemy tego sprzedawali przez stronę ani sami detalicznie.
A czemu nie? Czy to ma być coś jak mroczny przedmiot pożądania? Poważnie pytam, bo jak to będzie fajne to sam się na te pjersiówkę (pełną mam nadzieję!) napalam! :)
hashid pisze:Mile widziane inicjatywy
To może: pokrowce na kierownice, choinki zapachowe, pieski co głowo kiwajo, koszulki na fotele i płyty CD na lusterko! Będzie lans! :mrgreen: :mrgreen:

No już bez żartów (gupawych): to co już wymieniłeś jest super! Też bym od tego zaczął. Myślę że dodatkowo koszulki i czapki z daszkiem warto. Ważne żeby bardzo dobrej jakości, wtedy przyjemnie się nosi. Ja na przykład dumnie noszę t-shirty z Camp’ów. Jest to fajny ludzio-poznawacz i rozmowo-rozwijacz. Może niech to zrobi ta sama firma przy okazji zamówienia zestawu na Camp’a? W kupie będzie taniej a jakość już sprawdzona (szczególnie z Camp’a 2014, z 2013 lekko się nadruk skiepścił).

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Gadżety i sklepik TLC - ankieta

Post autor: hashid »

porobimy koszulki, czapki, naklejki, breloczki, naszywki... na razie partia z metalu - zasoby budżetowe mamy ograniczone żeby to kredytować ale damy radę ;).
Koszulki z nadrukiem w teorii prać należy w 30st, delikatnie odsączyć nie wirując, przed praniem odwrócić na 2 stronę... to jednak farba akrylowa "naklejona" na materiał, który się rozciąga i pracuje, musi z czasem się kruszyć i starzeć, inaczej ma się sprawa z sublimacją na tekstyliach sztucznych ale nie będziemy robić koszulek rowerowych.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3395
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Gadżety i sklepik TLC - ankieta

Post autor: luk4s7 »

hashid pisze:Koszulki z nadrukiem w teorii prać należy w 30st, delikatnie odsączyć nie wirując, przed praniem odwrócić na 2 stronę…
A świstak siedzi i zawija w sreberka :)

Może nie sprecyzowałem dokładnie - nadruk na koszulce z Camp’a 2013 poległ. Koszulki z 2014 (mam szarą) trzymają się bardzo dobrze. Potwierdzają to inni użytkownicy w/w zestawu z obu roczników.
Wnioskuję więc, że jest różnica w technologii nadruku między oboma edycjami.

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: Gadżety i sklepik TLC - ankieta

Post autor: górol »

luk4s7 pisze:Wnioskuję więc, że jest różnica w technologii nadruku między oboma edycjami.
O tak jest różnica calutki rok. :mrgreen:

ODPOWIEDZ