Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Moderator: luk4s7

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: BigU »

No to podsumujmy dodatki promocyjne do LC-misji :D

Zabrze = Taśmy 3m 6m 10m 20m X 2 :wink:
MaxLux Kraków i Koledzy = Pasy + napinacze 10 szt x 8m

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: konus »

Optima to jedno z najczęściej psujących się aku. Zresztą jest na ten temat wątek na forum więc warto poczytać.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18037
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: kylon »

Reklamacje się zdarzają-to prawda ale wszystko zależy od skali. Trzeba to ująć w procentach a nie w sztukach wśród 5 użytkowników. My na kilkaset sprzedanych akumulatorów mieliśmy z 10 reklmacji. 1 sztukę na tą dużą Optimę. Nie naciskam na zakup Optimy jako że niby u mnie. Napisałem Paszczakowi, że na ten cel idzie po kosztach. Wszystko co inne kupicie też pójdzie na takiej zasadzie. Na pewnych sprawach się nie zarabia :wink:

Awatar użytkownika
tj1gd
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2008, 17:54
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: tj1gd »

kylon pisze: Na pewnych sprawach się nie zarabia :wink:
Kylon, ...kto wie czy nie wiecej (w innym wymiarze !). :wink:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: konus »

Ja z pełną świadomością optimę odradzam, jest to straszny syf, ale to tylko jako przestroga aby pomocą komuś nie zaszkodzić. Reszta w odpowiednim wątku.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: Gałka »

ja mam 2 żółte od 2-ch lat i nie narzekam; ładnie wyglądają ( :D ) i mają dodatkowe wyjścia na wyciągarkę .

Awatar użytkownika
tj1gd
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2008, 17:54
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: tj1gd »

konus pisze:Ja z pełną świadomością optimę odradzam, jest to straszny syf, ale to tylko jako przestroga aby pomocą komuś nie zaszkodzić. Reszta w odpowiednim wątku.
Konusie drogi, bardzo dziekuje za opinie, kazde zdanie sie liczy tymbardziej ze ja nie moge sobie tak ot wymienic czy zaniez do rekalamacji. Czy te biegajace byki sa lepsze wg ciebie od Optimy , czy myslisz jeszce o czyms innym ? Czy mozna je latwo i szybko kupic w Wwie ? ( pytam by nie zaprzepascic okazji dowiedzenia sie czegos nowego).
pozdrawiam
darek

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: konus »

Ja jak bym był w twojej sytuacji wziąłbym BANNER RUNNING BULL AGM. Z tego powodu że reklamacje się właściwie nie zdarzają. Tak na szybko to nie wiem czy da się to dostać, ja mam aku z zapu 100Ah jak fabryczne działają koło roku bez problemu na dwa wydałem 600zł, ale je trzeba przeglądać raz na jakiś czas więc tobie ich nie polecam.

A że tak spytam po co chcesz wymieniać sereyjne aku? Już się popsuło? Nie starcza prądu? Bo aku to akurat ostatnia rzecz jaką bym zmieniał. Za 800zł optimy można by coś fajniejszego kupić do auta, a może i bardziej przydatnego.

No i zerknij tutaj http://www.tlc.org.pl/viewtopic.php?f=11&t=764&start=0

Awatar użytkownika
Paszczak
Posty: 18
Rejestracja: 18 gru 2008, 21:18
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: Paszczak »

kylon pisze:Reklamacje się zdarzają-to prawda ale wszystko zależy od skali. Trzeba to ująć w procentach a nie w sztukach wśród 5 użytkowników. My na kilkaset sprzedanych akumulatorów mieliśmy z 10 reklmacji. 1 sztukę na tą dużą Optimę. Nie naciskam na zakup Optimy jako że niby u mnie. Napisałem Paszczakowi, że na ten cel idzie po kosztach. Wszystko co inne kupicie też pójdzie na takiej zasadzie. Na pewnych sprawach się nie zarabia :wink:

kasa spłynęła więc kupujemy aku :) a z tego co zostanie jeszcze się coś dobierze , Kylon wysłałem w tej sprawie pw :)

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: margo »

oooo..... paszczaku drogi jak kylon PW przeczyta to jesteś miszczem. nikomu to się jeszcze nie udało :mrgreen:

Awatar użytkownika
Paszczak
Posty: 18
Rejestracja: 18 gru 2008, 21:18
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: Paszczak »

:shock: już wymieniliśmy dwie PW przed Świętami :mrgreen: jestem mistrzem :mrgreen:

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: margo »

wooowwww....... jesteś :!: :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: BigU »

taśmy są i czekają na wysyłkę, nigdy nie widziałem z bliska 20metrowej taśmy, robi wrażenie :shock:

78m taśmy też nie widziałem :D bo tyle się tego zrobiło.

Awatar użytkownika
potrzeba
Posty: 591
Rejestracja: 05 paź 2007, 11:41
Auto: 80'tka by?a przefajna... co by tu teraz...
Yamaha Grizzly 700 EPS :-)
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: potrzeba »

BigU pisze:taśmy są i czekają na wysyłkę, nigdy nie widziałem z bliska 20metrowej taśmy, robi wrażenie :shock:

78m taśmy też nie widziałem :D bo tyle się tego zrobiło.
off topik:
ja sobie sprawiłem na zamówienie 25 metrową linę o rozciągliwości 10 %. średnica jak klasyczny kinetyk.
Niby jak większy kinetyk... ale nie chce mi się tego wozić a co dopiero nosić :lol:
jednak kilka razy pokazała co potrafi...

Awatar użytkownika
Paszczak
Posty: 18
Rejestracja: 18 gru 2008, 21:18
Kontakt:

Re: Pomoc dla Misja-Kamerun.pl

Post autor: Paszczak »

Kylon daj znać co i jak robimy z zakupem. Bo bym puścił już przelew :wink:

P.S
szczegółowe info wysłałem w pw

ODPOWIEDZ