Które wersję mają blokadę tyłu? (troszku pilne pytanie)

Moderator: luk4s7

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Które wersję mają blokadę tyłu? (troszku pilne pytanie)

Post autor: Rafi »

Aktualnie piszę coś o J15 i próbuję ustalić które wersje mają blokadę tyłu lub może LSD... Stronie Toyoty nie ufam, bo przy J12 jako blokadę tyłu opisywano zarówno blokadę 100% jak i LSD.

Wg. specyfikacji na stronie Toyoty blokadę mają Luna, Sol Plus, Prestige oraz X. Nie ma tylko SOL.

W salonie Toyoty dowiedziałem się tylko tyle, że przemądrzały sprzedawca został zgaszony tym pytaniem, bo zna się na KDSS-sach i inych sresach, ale nie wiem co to jest blokada mostu oraz tym bardziej czy jest to blokada czy LSD. Dodam jeszcze, że naprawdę spojrzał się na mnie jak na idiotę gdy powiedziałem LSD. I tak, naprawdę zna tę nazwę tylko w odniesieniu do narkotyku. Przyznam się, że nie jestem z tego dumny, ale nie wytrzymałem i bardzo głośno przy całym salonie powiedziałem mu na jakim poziomie jest jego wiedza oraz, że naprawdę nie rozumiem jak udaje im się sprzedawać cokolwiek z takim podejściem.

Więc jeśli ktoś z Was wie co ma blokadę, co nie ma oraz czy któraś z tych blokad to nie jest przypadkiem LSD to będę wdzięczny za pomoc.

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: Które wersję mają blokadę tyłu? (troszku pilne pytanie)

Post autor: Rafi »

I od razu wyszedł też następny problem- nie jestem w stanie tego znaleźć w cennikach: jakie wersje mają pneumatykę, a jakie sprężyny?

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Które wersję mają blokadę tyłu? (troszku pilne pytanie)

Post autor: Cruiser »

Ja pamiętam, że jak prawie 2 lata temu kupowałem swoją J15 to tylko Prestige miało blokadę tyłu. W X już jej nie było ale była za to pneumatyka i opuszczana "dupa". Wersje niższe od Prestige też nie miały blokady. Mam na myśli blokadę, nie protezę.

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: Które wersję mają blokadę tyłu? (troszku pilne pytanie)

Post autor: zlos »

W Polskich wersjach było to troszkę dziwne. Wersja X była zrobiona na szosówkę, a Prestige na offroad.

Jeśli masz dostęp do niemieckich/francuskich (ja mam z FR), to tam w wersji TEC Edition była penumatyka plus blokady dyfrów i pełny offroad.

ODPOWIEDZ