Akcesoria

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Akcesoria

Post autor: qberus »

MAC332 pisze: Zastanawia mnie jeszcze czy szerokość felgi jest OK tzn 7,5'' ( na takie to się 205 zakłada) a przecież w lc150 są 265?
Średnicę i szerokość znalazłem w jakimś pdf auta na stronie Toyoty, a w salonie mnie nie poprawili więc powinna się zgadzać. Jak pogooglasz to na pewno do tego dotrzesz :wink:. U siebie mam założone 265 na 8" a to tylko 1,25 cm różnicy więc nie widzę problemu :roll:

Weź jeszcze pod uwagę, że nie wiem jaką wersję auta masz ani tego czy w zależności od wersji 18"tki nie występują w różnych szerokościach. Najpewniejszy będzie telefon do Twojego sprzedawcy w salonie i wyciągnięcie od niego takiej informacji :D . Tak na marginesie - ja sam sobie nie ufam więc lepiej jednak sprawdź te dane zanim się wykosztujesz :wink:

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: MAC332 »

Wielkie dzięki za pomoc.
Zadzwonię do Toyoty i się upewnię - mam nadzieję, że mi pomogą mimo iż samochód zamawiałem przez zagraniczny salon na specjalne zamówienie, ponieważ u nas robili problemy.

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: Cruiser »

Zaczyna się coś dziać w strefie akcesoriów.
Właśnie takie felgi chętnie założyłbym na zimę. Może ktoś już przerobił temat "aftermarket" w 18" dla 150?
Załączniki
Nestle.jpg

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: kylon »

A to raczej nie problem. Felgi aluminiowe są tylko nie tanie niestety.

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: Cruiser »

Mi wystarczyłyby na zimę nawet stalowe, tylko w 18'' nie mogę się nic doszukać... Rozmiar jest podobno inny niż w 120.
Widziałem, że w Nestle mają już nawet 100% blokadę na przód do 150. :shock: Tylko 1.830 Euronów.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: kylon »

Nie wiem co to jest Nestle ale w Polsce blokady kosztują 3100 PLN. A blokada była wcześniej niż samochód bo to ta sama co J9, J12 czy nowy Hilux.

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: Cruiser »

Nestle jest dealerem Toyoty w Niemczech ale znany w całym kraju jako zapaleniec off-road. Sprzedają zawiasy, osłony i inne akcesoria do Landów.
Adres tutaj:
http://www.offroad-nestle.de/offroad-4x4.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: MAC332 »

Coś mało tych akcesorii w Nestle do 150 , a alumów też szukam - bardzo mały wybór.

pbmax
Posty: 7
Rejestracja: 01 sie 2010, 17:58
Auto: LC150

Re: Akcesoria

Post autor: pbmax »

Witajcie,
Apropo gadżetów do LC 150 to ja zamontowałem:
- światła do jazdy dziennej - 2x2 paski ledów - wyglada wg mnie i nie tylko wspaniale. Jeżdze na czujniku zmierzchu, jak zapalą sie xenonki to przygasają ledy - ale dalej je widac. Zamontowałem na dolnej kratce/grilu i daja 2x znak =.
- cb - polecam radio albrecht - oddzielny panel. Radio jest ukryte a panel - mały i "zgrabny" w centralne skrytce - zmieścił sie i zostało jeszcze miejsce na np. komórkę - oczywiście dalej sie zamyka. Antena na stałe - przykręcona do relingu, łamana.
Mam już zimówki - komplet z alusami ale od dilera - cena znośna i podobały mi sie te toyotowskie felgi - duzo atrakcyjniejsze od tych na których sprzedają to auto.

Przy okazji mam pytanko - bagażnik na narty - czy warto na dachu to to montować i potem sie wspinać,no i czy nie bedzie za duzego hałasu na autostradze czy lepiej w pokrowiec i do środka??
pozdr

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: MAC332 »

Może jakąś fotkę tych ledów zapodasz?
A co do nart, to moim skromnym zdaniem narty na zewnątrz to lepszy pomysl i bezpieczniejszy (gdzieś widzialem filmik jak po zdeżeniu nartki w srodku powędrowaly do przodu na szybę).

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Akcesoria

Post autor: qberus »

Obrazek

DICK CEPEK TORQUE 8,5x18 6x139,7 ET +20

Do kupienia u nas za 1,2k brutto. Felga ma większą szerokość i mniejsze ET więc w zależności od tego jaka jest różnica pomiędzy oponą a nadkolem względem oryginału to może być na równo lub lekko wystawać. Chromowana obręcz jest prawdopodobnie do odkręcenia. Po pomalowaniu może wyglądać jeszcze lepiej :wink:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: Kames »

qberus pisze:Obrazek

DICK CEPEK TORQUE 8,5x18 6x139,7 ET +20

Do kupienia u nas za 1,2k brutto. Felga ma większą szerokość i mniejsze ET więc w zależności od tego jaka jest różnica pomiędzy oponą a nadkolem względem oryginału to może być na równo lub lekko wystawać. Chromowana obręcz jest prawdopodobnie do odkręcenia. Po pomalowaniu może wyglądać jeszcze lepiej :wink:
cink cink jak nic :!: z ryzu sie ma rozumiec ,kto nie wie- to jedna duzza dziurka w drodze rozwieje wątpliwosci

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Akcesoria

Post autor: qberus »

kames76 pisze: cink cink jak nic :!: z ryzu sie ma rozumiec ,kto nie wie- to jedna duzza dziurka w drodze rozwieje wątpliwosci
Obrazek

Dosyć znana marka zza wielkiej wody. Nawet jeśli trzaskają z ryżu to z pola obok huty aluminium :wink:

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: Akcesoria

Post autor: MAC332 »

Czy ktoś może napisać coś o pochodzeniu tych akcesorii (felgi i poszerzenia blotników)?
Obrazek

kmltyr88
Posty: 85
Rejestracja: 12 kwie 2009, 20:54
Auto: lc 120

Re: Akcesoria

Post autor: kmltyr88 »

http://www.arctictrucks.com/Frontpage/B ... 150%20AT33" onclick="window.open(this.href);return false; :) Pozdrawiam...

ODPOWIEDZ