Jak to to się nazywa?

Moderator: luk4s7

dawbar
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2018, 20:48
Auto: KDJ150
Kontakt:

Jak to to się nazywa?

Post autor: dawbar »

Dzień dobry wszystkim. Wiecie może jak nazywa się to to, czego na załączonym zdjęciu brakuje? Odpadło przy prędkości 140 km/h na autostradzie i poleciało w pola (na szczęście w nikogo nie trafiając). Szukam w necie po każdą nazwą, która mi do głowy przychodzi, ale nie wyskakuje nic, co choćby przypomina tę... no właśnie :D nie wiem, co... Generalnie część jest odczepiana, więc żyje nadzieją, że jest również do kupienia - problem, żeby złapać właściwą nazwę. Ktoś, coś, jakoś? Dziękuję
Załączniki
unnamed.jpg
czego brakuje??
(162,54 KiB) Pobrany 52 razy

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: rolkos »

Wpisz "atrapa chłodnicy land crusier 150" na allegro, wyskoczy Ci parę wyników z główną częścią atrapy. Podzwoń do sprzedawców i popytaj czy mają też resztę.

Ritchie
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 13:01

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: Ritchie »

Po mojemu to listwa górna grilla / atrapy chłodnicy ;)

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: luk4s7 »

Tutaj sprawdzisz czy występuje jako osobna cześć. No i otrzymasz numer tej części
http://www.japan-parts.eu/toyota/eu/

Nomad
Posty: 307
Rejestracja: 17 paź 2016, 23:00

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: Nomad »

Nazwa nazwą ale żeby odpadło ?!!!!

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: rolkos »

Musiało być odkręcane lub uszkodzone, identyczny sposób mocowania jest w 120 i jest to na tyle solidne że bez wcześniejszego uszkodzenia nie ma bata żeby samo odpadło. Może malowana była maska, albo ktoś za blisko podjechał tym plastikiem i popękał.

dawbar
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2018, 20:48
Auto: KDJ150
Kontakt:

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: dawbar »

Znalezione, zamówione, stówka z haczykiem, dwa dni robocze. Dziękuję ślicznie za pomoc.

Wiener
Posty: 129
Rejestracja: 13 lut 2017, 15:21

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: Wiener »

Ej no, ale napisz jak to się nazywa i jaki jest numer części. Jak komuś na forum odpadnie, to znowu będzie szukał. Zgaduję, że nie była to człapa na bulbulatorze...

dawbar
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2018, 20:48
Auto: KDJ150
Kontakt:

Re: Jak to to się nazywa?

Post autor: dawbar »

Numer części wklejam w obrazku, który wziąłem ze strony z częściami - najlepiej jednak to po vin szukać w zakładce "body". Nazwy własnej jednakże nie znam ani ja, ani TMP, ani mechanicy - wydaje się, że to po prostu się nie nazywa :), albo nazywa się "75777E". Dzięki raz jeszcze za pomoc!
Załączniki
numer toyota.PNG
numer toyota.PNG (53,21 KiB) Przejrzano 5466 razy

ODPOWIEDZ