System multimedialny

Moderator: luk4s7

albertkuz
Posty: 22
Rejestracja: 23 sie 2010, 21:13
Auto: Brak
Kontakt:

System multimedialny

Post autor: albertkuz »

Naprawdę próbowałem to rozkminic w manualu, ale poległa. Czy da się wprowadzić takie ustawienia gdy na glosnikach jest radio, a ba słuchawkach z tylu i na monitorze sygnał wideo ?

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: System multimedialny

Post autor: Cruiser »

Bardzo musiałeś się zmęczyć, bo trudno zrozumieć za pierwszym czytaniem o co chodzi.
Na pilocie masz przycisk głośnika. Naciskasz i tylny rząd w słuchawkach ogląda DVD a Ty słuchasz sobie radia, CD, telefonu, Bluetooth’a itd.

albertkuz
Posty: 22
Rejestracja: 23 sie 2010, 21:13
Auto: Brak
Kontakt:

Re: System multimedialny

Post autor: albertkuz »

Cruiser pisze:Bardzo musiałeś się zmęczyć, bo trudno zrozumieć za pierwszym czytaniem o co chodzi.
Na pilocie masz przycisk głośnika. Naciskasz i tylny rząd w słuchawkach ogląda DVD a Ty słuchasz sobie radia, CD, telefonu, Bluetooth’a itd.
Dziękuję bardzo. Jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o system multimedialny czy źródłem sygnału wideo może być tylko płyta DVD lub VCD czy można też podać z USB ?

Samochód oddałem do przeglądu pozakupowego i nie mogę teraz sprawdzić.

Muszę przyznać, że zaskoczył mnie poziomem dopracowania i luksusu - jak na auto 4x4 na ramie.

AK

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: System multimedialny

Post autor: Cruiser »

Wiem, że VCD raczej nie czyta. Czyta napewno Blue Ray. Nie pamiętam, czy jest tam też wejście na USB, tym w środkowym tunelu jeszcze nie próbowałem. Musiałbym spytać jednego z moich synów - oni są akurat w szkole a ja leżę na plaży i tylko oglądam przejeżdżające LC (niektóre pancerne) :-) W środę mogę popróbować.

ODPOWIEDZ