Słuchawki Bluetooth

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Słuchawki Bluetooth

Post autor: Cruiser »

Panowie,

Czy ktoś z kierowników J15 podłączał słuchawki Bluetooth do systemu z DVD? Dostałem takie ustrojstwo JBL szt. 2 z samochodem i nie ukrywam, że dzieciaki w tylnym rzędzie w połączeniu z kablami to zmora. Chciałbym sparować to bezprzewodowo, system jednak ich nie odnajduje. Łączą się bez problemu z iphonem, z systemem auta już nie.
Ktoś coś wie? ASO wymiękło. :-(

Pozdro

Awatar użytkownika
wojtekpl
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2012, 22:48
Auto: Hilux SR5, Rav4 IV, LC 150 2.8
Kontakt:

Re: Słuchawki Bluetooth

Post autor: wojtekpl »

Nigdy nie jest tak ze wszystko z wszystkim da sie sparowac. Ja tez tak mialem z jednym modelem. Jesli parowanie wg instrukcji nie wchodzi to znaczy ze trzeba zmienic model niestety....

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: Słuchawki Bluetooth

Post autor: Cruiser »

Samochodu? Chyba jakiś żart.... ;-)
Toyota mnie już poinformowała, że nie będą działać z tym DVD. Jak to sprytnie określili: był to dodatek gratis do auta, bluetooth był kolejną wartością dodaną, niekoniecznie powiązaną z funkcjami dostępnymi w aucie.

Z iPhonem jednak działają znakomicie, dlatego nie tylko jeżdżą w aucie ale też latają ze mną. :-)

Awatar użytkownika
rolkos
Klubowicz
Posty: 2063
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:24
Auto: FJ Cruiser, 4Runner
Kontakt:

Re: Słuchawki Bluetooth

Post autor: rolkos »

Już tak jest że systemy multimedialne w samochodach są przestarzałe w momencie premiery. Model LC 150 ma już swoje lata, to i multimedia nie najnowsze. Pewnie słuchawki działają świetnie z radiem za 300zł które jest bardziej na czasie niż to co wkładają producenci aut (przetestowałem podobny przypadek na własnej skórze).

Paweł

ODPOWIEDZ