J15 - moduł do GPS

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: J15 - moduł do GPS

Post autor: consigliero »

Do nawigacji zarówno w aucie jak i na motocyklu używam garmina, wychodzi taniej i nie ma kłopotów z zasilaniem . Telefon raz próbowałem i w aucie korzystam jako uzupełnienie , choć w obecnej chwili garmin bardzo sprawnie korzysta z informacji uzupełnianych na bieżącą , może nie jest to poziom niemiecki ale działa . Na motocyklu już raz zbierałem telefon z asfaltu , obecnie tylko komunikaty z janosika jako uzupełnienie.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J15 - moduł do GPS

Post autor: kylon »

W samochodzie raczej telefon nie wypada na asfalt ;-). Montana mi służy do patrzenia w mapy sztabowe. Bardziej mi chodzi o uzupełnienie braków niż na siłę zakup nawigacji. Jak podłączony jest telefon to i tak gada samochód gdzie jechać.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: J15 - moduł do GPS

Post autor: consigliero »

kylon pisze:W samochodzie raczej telefon nie wypada na asfalt ;-). Montana mi służy do patrzenia w mapy sztabowe. Bardziej mi chodzi o uzupełnienie braków niż na siłę zakup nawigacji. Jak podłączony jest telefon to i tak gada samochód gdzie jechać.
No to pozostaje tylko zakup modułu , jak rozumiem mapy są mniejszym problemem ?

Awatar użytkownika
zachary
Posty: 214
Rejestracja: 24 mar 2009, 07:45
Auto: J15/Lalka/, U1234, Wolf GD300, 469B, Rolka'18, E250
Kontakt:

Re: J15 - moduł do GPS

Post autor: zachary »

Jakby kto nie wiedział a miał oryginalną nawigację to są już dostępne nowe mapy.

ar2r
Posty: 63
Rejestracja: 16 paź 2014, 05:18

Re: J15 - moduł do GPS

Post autor: ar2r »

A nowe mapy mozna gdzies wgrac za normalniejsze lieniadze niz aso? Ma ktos doswiadczenie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ