UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Moderator: luk4s7

AKPL
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2013, 11:05
Auto: Szukam....
Kontakt:

UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: AKPL »

Oglądałem wczoraj Land Cruiser 2010 rok w Poznaniu - piękne auto i opisany jako bezwypadkowy ale w serwisie Toyota Bońkowscy w Poznaniu (ulica Polska 112) powiedziano że samochód tylko do kasacji - rama zgięta, ściąga, i strach tam rodzinę wozić. Uwaga dla kupujących! Sprzedający podobnież nic nie wiedział (ale sprowadził auto z Belgii w 2010 kiedy miał tylko 6000km)

VIN: JTEBH3FJ30K014753

Link: http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-C27501639.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mogę podzielić się więcej jeżeli ktoś jest ciekaw.
Załączniki
Zdjecie z Otomoto
Zdjecie z Otomoto
C27501639_1.jpg (72,01 KiB) Przejrzano 12680 razy

Pabur
Posty: 41
Rejestracja: 17 sie 2012, 19:06
Auto: Szukam KZJ95 lub HJ61, HDJ80...
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: Pabur »

...i takie informacje o samochodach do sprzedania są najcenniejsze, jeśli ma ramę pogiętą to taki samochód powinni na badaniu technicznym odrzucać z wpisem do dokumentów samochodu, ciekawe jak przeszedł badanie powypadkowe i kto to podstemplował za to powinni uprawnienia odbierać ;) ach ten nasz piękny rynek używanych samochodów...

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: MaxLux »

Brawo AKPL !

Dobrze, ze podales numer VIN - jak ktos go wpisze w google to znajdzie twojego posta

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: Kwieczor »

MaxLux pisze:Brawo AKPL !

Dobrze, ze podales numer VIN - jak ktos go wpisze w google to znajdzie twojego posta
no jeszcze nie zostaje odnaleziona ...

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: MaxLux »

zaraz robot z google zindeksuje i juz zostanie na wieki w internecie ...

chyba ze handlarz kupi nowa rame i wymieni ;)

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: Kwieczor »

BTW - rama krzywa może być wcale nie po ciężkim dzwonie tylko po drobnej przygodzie typu "fikołek z podnośnika"...

historia zna takie przypadki; i żadna poducha nawet nie strzeliła...

Zaparka
Posty: 270
Rejestracja: 04 cze 2012, 19:17
Auto: Toyota Sienna
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: Zaparka »

jak to kupil, jezeli sciaga na strone? Niepoczul przy próbie i dosyć kilometrow nakrecil, powinny sie opony zuzywać. Oferta jako w idealnym stanie.

bigi
Posty: 240
Rejestracja: 20 lut 2012, 20:15
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: bigi »

A nie da sie krzywej ramy golym okiem zauwazyc? to co ogladalem pomagajac przy zakupie zawsze nosilo slady walniecia na ramie.

Awatar użytkownika
gesio
Posty: 25
Rejestracja: 25 paź 2011, 07:56
Auto: TLC120
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: gesio »

Za taka kase 150-ka to nie ma mowy żeby była lekko uszkodzona, odliczając akcyzę, naprawę, inne opłaty, zarobek to musiał dać za nią tyle że na mobile.de tylko 120-kę z 2008 roku można kupić, cudów nie ma, w belgii większość autohandli to lepsze cwaniaki niz w polsce, samochody podciągają, kombinują z auibagami i nikt dobrej TLC tanio nie sprzeda bo to uznane auto na całym swiecie.

Awatar użytkownika
gesio
Posty: 25
Rejestracja: 25 paź 2011, 07:56
Auto: TLC120
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: gesio »

bigi pisze:A nie da sie krzywej ramy golym okiem zauwazyc? to co ogladalem pomagajac przy zakupie zawsze nosilo slady walniecia na ramie.
w taka pogodę średnio to widzę

AKPL
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2013, 11:05
Auto: Szukam....
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: AKPL »

Z gory przepraszam za bledy moja w Polskim ale nie urodzilem sie w Polsce i od nie dawna tutaj mieszkam w tym pieknym kraju.

Sam nie wiedzalem jak to sie robi ale w miare prosto - samochod sciagal troche wiec mechanicy w Toyota poprostu zmiezili dlugosc z lewej i prawej strony auta - z jednej o 1 cm za malo. Wiec sie za bardzo nie znam na autach i sam kiedys kupowalem auta po kasacji i sie cieszylem ale kiedy mechanik mi mowi ze to jest auto do kasacji i strach tym jezdzic to mu wieze. Teraz jak szukam auta mam juz przy sobie mierke :)

@Gesio - faktycznie 150 za tyle to super cena ale jednak opcje podstawowe - manual, brak skory, nic oprocz tego 3 rzedu siedzen na ktorym mi zalezy.

Mam nadzieje ze ktos znajdze moj post zanim kupuj ten samochod. Sam bym mial o 1000 pln wiecej kiedy po licze wyjazd do poznana, bramki, i przeglad za ktory zaplacilem 50%

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: MaxLux »

Juz zindeksowalo google :_)

moze dopisz jeszcze to auto do http://www.bezwypadkowy.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: PePe »

Kwieczor pisze:BTW - rama krzywa może być wcale nie po ciężkim dzwonie tylko po drobnej przygodzie typu "fikołek z podnośnika"...

historia zna takie przypadki; i żadna poducha nawet nie strzeliła...

Rama u mnie nie jest krzywa i sie nie skrzywiła bang , zdziwko mnie zlapało wiec albo wyprostowali albo cud , albo to hilux

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: UWAGA - Do kupienia 2010 Land Cruiser w Poznanu

Post autor: Kwieczor »

... akurat nie Twojego hila mam na myśli ...
:)

ODPOWIEDZ