Wypożyczalnia 4Runnerów

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

Sie ma chłopaki,

to moje auta i moje gawędziarstwo:)
tak, reklama dźwignią handlu, zainteresowanie jest znaczne, bardziej do zakupu, ale też wynajmowania. Co do specyfiki dla dow. ONZ, to naprawdę wśród ponad 5000 zwykłych Runnerów 3 gen. z 1KZ, była mała partia, wzmocniona, z 5VZ i auto, bardzo mocno doposażona, zbieżna z tym co wysmażyłem. Jak ONZ robi co jakiś czas demobil, to można kupić je czasami, ale one są bardzo poszukiwane w rejonach gdzie pracują, stąd i ceny... Runnery z dieslem idą na tych wyprzedażach po 4 - 5 tys. euro, to te specjalne ( podobno było ich ok. 20 ) idą po 12 - 15 tys. euro. Bez remontu, ect.
A tak na marginesie - rozwijam ten wątek - nie tylko odświeżania Runnerów, wypożyczania, ect - ale generalnie importu, serwisu, modów, sprzedaży wypożyczania - pod marką TOYOTA TRUCKS. Zajrzycie na http://www.toyotatrucks.pl" onclick="window.open(this.href);return false; . Nie wszystko na stronie już działa, ale większość jest, przynajmniej w zajawce. Teraz u mnie w Szczecinie 6-10 września będzie po raz 3 czy 4 rajd Baja, w edycji 2012 to 1 z 6 eliminacji pucharu świata Cross Country. Wystawiamy się z tymi maszynami w miasteczku rajdowym jako TOYOTA TRUCKS. Jak ktoś przekroczy cenę minimalną na Allegro, będzie mógł odebrać wóz bezpośrednio z wystawki przy rajdzie. Bankiet po rajdzie z Hołkiem - w cenie :)

Pozd.

Sipok

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Husky »

sipok pisze: Teraz u mnie w Szczecinie 6-10 września będzie po raz 3 czy 4 rajd Baja, Pozd.

Sipok
Chyba raczej u mnie w Drawsku :wink: i nie 6-10 , a 6-9.09.2012! Po raz 4

Szczecin to fajerwerki , a Drawsko to 350 km tras.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: kylon »

Życzę Ci jak najlepiej ale sporo na razie tu gawędy :wink:
Jak będziesz miał części oryginalne w cenie 50% do europejskich wersji to w to wchodzę. Musi być szybka dostępność i faktura VAT. Mówię o oryginałach a nie zamiennikach tudzież oryginałach od dostawców Toyoty bo do tego jest dostęp od wieków.
I nie pisz o super wytrzymałym tuningu "kosmicznej wytrzymałości" made by China bo to już mega gawędziarstwo ;-), która nawet mało ogarniętego człowieka w temacie wprowadza w stan rozbawienia :wink:

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

Hej,

Mówiąc o róznicy w cenie do 50% piszę: "W zależności od tego co wybierzesz, możesz liczyć na różnice cen nawet do 50%", w nawiązaniu że mamy 3 poziomy wytrzymałości i cen produktów, a mówiąc o kosmicznej wytrzymałości mam na myśli OME za 2800 Pln brutto komplet zamiast 4500 Pln komplet ( 4 xamor + 4 x sprężyna ), czy o Toytec, Sankei 555, AllPro, ect. Wybacz, ale zwróć uwagę że wyraźnie rozdzieliłem w części tanie i o niższej jakości od oryginałów za niższą cenę niż w Polsce do droższych od oryginału, ale wciąż tanich w stosunku do konkurencji części performance. Co do rajdu - masz rację Husky, większa część samych tras jest na poligonie w Drawsku ( w zeszłym roku byłem w supporcie Baja edycji 2011 na poligonie, ścigałem wozem fotografów i kibiców co się "wdzierali na trasy":). A w Szczecinie jest start imprezy i miasteczko rajdowe, czyli to co mnie dotyczy w tym roku. Acha, mam na tapecie Tacomę DoubleCab w czasie przekładki z 2WD na 4WD i 4Runnera SportEdition4WD ( 4'gen z 1GR-FE - szybki bliźniak 120'ki ) do którego idzie właśnie statkiem supercharger od TRD + akcesoria z URD, Splite Second, ect . W przypadku Tacomy liczę na latającego pickupa 4WD ( on mam 5VZ-FE a waży 1550 kg 2WD, dojdzie mu ok. 60-70 kg żeby był 4WD ), a w przypadku 4'ki - to moje rodzinne auto, prawie nie modyfikowane, po za małym bodylift + AT;ki i lampy LED z tyłu. On teraz nie daje szans większości :niemieckich sedanów" :), ok. 3.0 sek 0-60/65 km/h i 7,7-7,8 sek 0-100 km/h, a z kompresorem TRD, mniejszym kółkiem przenoszącym moment, większymi wtryskami i kompem Split Second urwę jeszcze minumum 2 sek. do setki. Generalnie, napis SportEdition4WD na drzwiach działa jak płachta na byka na kolesie w BMW, Audi i mercach, tylko w tych markach, wierzcie mi, i próbują coś z tym zrobić :) Ok, uległem BMW M3, BMW 540i, Mercowi coś 4 litry diesel, ale wszystko sedany i kombi. Natomiast niemiecki SUV'y i 4x4 - nie mają szans:) TOYOTA górą !

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: kylon »

No właśnie - każdy kto ma pojęcie i trochę się tym interesuje wie, że OME nie ma "kosmicznej wytrzymałości". Jest w miarę dobre choć wielu ma inne zdanie. Jest to średnia półka zawieszeń - zwłaszcza chodzi o amortyzatory. Jest po prostu tanie. Sporo amerykańskich produktów jest wręcz badziewnych. Super działa ale chwilowo. TRD - super. To jest akurat fajna rzecz.
Sprowadzając każde auto i pakując szpej z ogłoszenia klientowi wsadzasz się na minę prawną chyba, że kupującego uświadamiasz, że zderzaki nie posiadają homologacji a dowód jest zabierany od razu za wystające koła. W ofercie nie ma o tym słowa. No chyba, że te 4 Runnery są na polskim rynku od 2007 roku lecz nie ma to związku z kołami a tylko zderzakiem.
Będziesz miał też w ofercie HZJ-oty? Omijając przepisy związane z Euro? Super bo jest na to rynek. Jest już firma, która je sprzedaje od kilku lat. Twierdzą, że to ostatni rok ich sprzedawania - może coś wymyślisz innego.
Używasz komercyjnie nazw, logotypów czy zdjęć z innych stron włącznie ze strony Toyoty - też się nie obawiasz konsekwencji prawnych :?:
Jestem za takimi działaniami bo to pozwoli ludziom dokonywać wyborów ale czytając to wszystko jest mało wiarygodne - takie właśnie mityczne opowieści :wink: - bez urazy. Ja to tak odbieram. Klienta nie interesuje historia Twoich kolegów czy Twojej dziewczyny i przeżyć życiowych związanych z wjazdem Ravką na górkę. Powiem wprost - tych ogłoszeń nie da się czytać :wink:

Reasumując mojego e-maila można znaleźć więc czekam na ofertę części

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

Co do OME masz rację, to jest średnia pólka, ale dla 99% nabywców i tak kosmiczna. Jak widziałeś - pisałem że mogę też przygotować projekty specjalne - to tylko kwestia budżetu. Co do nazw i logo - to używam tylko logo Toyoty - w dziale nota prawna jest o tym mowa. Żadne foto nie należy do Toyoty, wszystkie grafiki są mojego autorstwa, a logo Toyota Trucks mam pozwolenie od autora. HZJ - jeśli będzie zainteresowanie, to na pewno - jednak ja od lat mam i od teraz komercyjnie sprowadzam głównie modele z rynku USA - 4Runnery 4 i 5 gen ( 3 już nie opłaca się sprowadzać, chyba że ktoś się uprze ), Tacomy, FJ Cruisery, Sequoie, Tundry, LC200, GX470, GX460, LX570. Do wszystkiego możliwy upgrade - w ramach budżetu założonego przez Klienta. Od Arabów 120'ki, 150'ki, 200'ki. Co do opisów moich wozów - to mój styl, a opisy mojej rodziny, wyjazdów,video z TOP GEAR, ect, ect - genialnie wpływa na charakter aukcji i ofert. Ludzie to lubią, moje wozy zawsze sprzedaję za bardzo dobre ceny i kupujący się o nie biją. A obok są wystawione setki, często lepszych i tańszych wozów - które stoją, i stoją i stoją...
Co do części - raczej nie będę robił ofert typu "sklepowego" części i modeli jest za dużo. Klient pyta, Klient dostaje ofertę.

Pozd.

Sipok

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: kylon »

Ok. Rozumiem

bigi
Posty: 240
Rejestracja: 20 lut 2012, 20:15
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: bigi »

Nie chcialbym Cie kolego urazic. Nie jestem obeznany za mocno w tych tematach, nie znam sie na terenowkach, jezdze starym suvem, ale... po takiej reklamie ja bym od Ciebie auta nie kupil. Sorki, nie znam Cie i moze Twoje auta sa warte tego co piszesz, ale reklama jest bardzo... niesmaczna i traci handlarstwem tandeciarskim.

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

Bigi,

nie przejmuj się tym, tak jak i ja się tym nie przejmuję. To tylko wyjątek potwierdzający regułę, Gdyby ich nie było, nie było by reguł. Po moje wozy zawsze stoi kolejka. Pozd.:)

Acha, jutro wrzucę fotki z 1 dnia w miasteczku rajdowym Baja 2012. Tak się składa, że dziś, w czasie gdy rozkładaliśmy się z wozami na placu dla wystawców, dokładnie obok zaparkował główny VIP, czyli Mr. Hołowczyc.... Jutro foto:)

Pozd.

Sipok

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Sipok, mnie tam też Twoje reklamy się nie podobają, ale podoba mi się to, że w nosie to masz i się dobrze bawisz :D .

Awatar użytkownika
sipok
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:02
Auto: IS-GTR 4Runner

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: sipok »

Hej,

miało być już jakiś czas temu, ale jak to zwykle nie było czasu - foto z miasteczka Baja 2012.

http://toyotatrucks.pl/sport.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: kylon »

Z całym szacunkiem ale myślałem że obejrzę galerię z Rajdu, a tu znowu mało trafiająca reklama :cry:
Cieszę, że masz swój własny świat w który wierzysz :wink: - to jest bardzo ważne.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

O Jeżu! Hołek obok was przechodził... Chłopaki wyprężone, no no. Dobrze, że to w końcu wrzuciłeś bo czekaliśmy z niecierpliwością!

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Panowie, pomimo kolejki- promocja :wink:
http://moto.allegro.pl/toyota-4runner-v ... 26738.html" onclick="window.open(this.href);return false;
trzeba przyznać że cena realna

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Cooder »

Mnie się tam te auta jakoś tam nawet podobają Sposób prezentacji i promocji już mniej, ale to kwestia gustu. Lubię ostatnio takie amerykańskie badassy w czerni :oops: Za tę cenę warto chociaż obejrzeć, jeśli ktoś szuka czegoś w tym kierunku...?

Zablokowany