Wypożyczalnia 4Runnerów

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Hmm, nie przyglądałem się zbyt długo ale w linku który podałeś Husky to wynajem na Miesiąc kosztuje 8490...
Cały temat nie jest poświęcony zresztą zaglądaniu w żaden portfel tylko rozważaniom na temat specyfiki rynku, chyba że nie czytam pomiędzy wierszami.
Jeśli ktoś uważa, że wynajem 4runnerów to sposób na biznes to oczywiście jego sprawa i interes, moim zdaniem to raczej może być hobby, drogie zresztą.

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Husky »

Addams pisze:Hmm, nie przyglądałem się zbyt długo ale w linku który podałeś Husky to wynajem na Miesiąc kosztuje 8490...
I tu tkwi problem, trzeba czytać dokładnie , a nie po łebkach.....na miesiąc 17263 złp i nie zapomnij o 8000 złp kaucji.
Addams pisze: moim zdaniem to raczej może być hobby, drogie zresztą.
hobby zawsze jest drogie

BTW rozmawiałem z Nim na Campie o wynajmowaniu 4R, i powiedziałem , że 600 netto/1doba to dużo, że są kraje np. Oman gdzie za 3000 tyś na 5 dni da się TLC200 wynająć ale może Oman to wyjątek.

Jednak jego zabawki i jego piaskownica i nic mi do tego , mnie nie byłoby stać na tydzień ale na dobę może.

ActivFun cośtam cośtam pl też wynajmuje auta, tyle że parchy, koszt na tydzień jakieś 10tys, w Rumunii widziałem chyba ze cztery sztuki wynajęte plus właściciel , więc chyba zapotrzebowanie na takie rozrywki jest ? Dodatkowo, co było wkurwia..ce właściciel przedszkola przez radio CB cały czas nadaje : kiedy hamowac, kiedy , który bieg włączyć, czy z blokadą czy bez i tak wkółko. Więc zupełny laik offroadowy może jechać.

Cieszmy się, że rodacy coś robią, że nie tuczą się przed TV i nie płaczą, że rząd nic im nie dał, fabryki zlikwidował.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Pyrka »

W Poznaniu jest taka wypożyczalnia gdzie można sobie wynająć Lamborghini, Ferrari, Aston Martin'a czy innego Bentleya. W okresie wakacji trzeba dzwonić z odpowiednim wyprzedzeniem, bo pracownicy oświaty korzystający z dłuższego urlopu rzucają się na te sprzęty jak na ciepłe bułki. Polonistka w Lambo Gallardo, wu-efista w Aston Martin V12 Vantage czy Pani woźna w Ferrari F430 to tutaj widok tak powszedni, że 200-ka z Arctic Trucks na 37" nie robi na nikim wrażenia. http://www.topcarrental.pl/go.live.php/ ... mocje.html

A na stronie, którą podałeś wyświetla się informacja "1 miesiąc - 8490"; być może po IP jakiś automat wyświetla na stronie inną cenę w różnych regionach zielonej wyspy i u Ciebie wychodzi 17263, bo dochód na mieszkańca gminy wyższy niż w innych regionach, to i ceny walą mniej przystępne :wink:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Wiem że o offtop w offtopie, ale nadal jak ustawie okres wynajmu od 31 sierpnia do 30 września to mi pokazuje poniżej 9 tysięcy. Z czytaniem u mnie w miarę... także ze zrozumieniem. Kaucja jest zawrotna więc jej nie liczę

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

A pracownicy oświaty to plaga jest! :mrgreen:

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: czaya »

600 zł dziennie to dużo ?
gdyby siedziba była bardziej w centrum PL 4runnery jeździłyby co najmniej co drugi dzień...
niech no mi któryś znajdzie auto do wynajęcia za 600 dziennie i żeby nie był to UAZ, Samurai, Vitara - obiecuje się odwdzięczyć mocno...

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Kwieczor »

czaya pisze:600 zł dziennie to dużo ?
gdyby siedziba była bardziej w centrum PL 4runnery jeździłyby co najmniej co drugi dzień...
niech no mi któryś znajdzie auto do wynajęcia za 600 dziennie i żeby nie był to UAZ, Samurai, Vitara - obiecuje się odwdzięczyć mocno...
zwłaszcza, że za durnego dostawczaka płacisz koło 200, a za Yaris w ASO 130-150...

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Jassny gwint, jak to takie lukratywne to może pilnie coś zanabędę pod wynajem. Czaya, co ma być? Disco, LC70, parch? Ile sztuk? Poważnie pytam choć nieufnie :wink:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Gałka »

Wy tylko patrzycie na przychody, a gdzie koszty ? :mrgreen: :D

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

Powiem Ci Jasiu że z kosztami to jakoś kłopotu nie ma :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

jest ciąg dalszy
http://moto.allegro.pl/toyota-4runner-v ... 15880.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: kylon »

Wow :shock: . Ciekaw jestem co na to TRD :mrgreen:

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: jezus »

Interes plajtuje :?: czy to tylko reklama :?: i cena minimalna powiedzmy mało atrakcyjna nie do przeskoczenia.... 8)
PS...opis jak zwykle powala.....modyfikowany juz od ...najstarsi górale nie pamiętają od kiedy.... :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: kylon »

Reklama dźwignią handlu. Przeczytałeś opis :?: Ile razy się powtarza zaproszenie do wynajmu zanim wylicytujesz :wink:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Wypożyczalnia 4Runnerów

Post autor: Addams »

No dla mnie bomba :wink:
Zwróćcie uwagę, że auta są przebudowane zgodnie ze specyfikacją TRD znaną jedynie z przekazów ustnych pracowników ONZ na bliskim wschodzie :mrgreen: , zapewne też są specyfikowane zgodnie z legendą o czerwonym smoku (znaną powszechnie na tzw czarnych Kujawach) :mrgreen:
Znakomite gawędziarstwo, widać niewątpliwie pasję

Zablokowany