Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Kames »

cobra do tablicy :wink: ja tak tylko od siebie ,iz autko sądząc po paru szczeg. nie taraszone

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 826
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Cobra »

speedy pisze:Hello
Czy ktos z forumowiczow moze powiedziec mi cos wiecej na temat tej VZJ95 niz znajduje sie w ogloszeniu(moze ktos ja ogladal albo zna jej stan czy wlasciciela) bede wdzieczny
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9375010

Wygląda autko ładnie... ale niestety nie widziałem... ale jak na ten rok i ten stan to bardzo korzystna cena... trzeba było by zadzwonić i zobaczyć co właściciel powie....

Hmn... zauważyłem coś... Popatrzcie na konsole gdzie jest temperatura... 25 stopni... Kiedy ostatnio było tyle stopni??

Więc istnieje możliwość że dość długo już sprzedaje... Trzeba było by zadzwonić :)

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Cooder »

Cobra pisze:Wygląda autko ładnie... ale niestety nie widziałem... trzeba było by zadzwonić i zobaczyć co właściciel powie....

Hmn... zauważyłem coś... Popatrzcie na konsole gdzie jest temperatura... 25 stopni... Kiedy ostatnio było tyle stopni??

Więc istnieje możliwość że dość długo już sprzedaje... Trzeba było by zadzwonić :)
To jest właśnie odpowiedź, na którą czekaliśmy. Dzięki!

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Kwiatec »

Ja myśle że skoro taka temperatura na wskaźniku to jak nic auto sprowadzone z afryki :mrgreen: a co za tym idzie mocno skatowane :mrgreen:

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: pablo200 »

Cobra pisze: Hmn... zauważyłem coś... Popatrzcie na konsole gdzie jest temperatura... 25 stopni... Kiedy ostatnio było tyle stopni??
Słuszna uwaga, normalnie jestem pod wrażeniem :lol: Kurcze, zauważyłeś Cobra, że wogule tam sniegu nie ma :roll: Zdjęcia jakby w lato robione?

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: jezus »

Magnus pisze:HJ61 4.0 turbo, blacha jak widać kiepska.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11192920
Blacharka..bardzo kiepska...tzw. stan kolekcjonerski..... :mrgreen: ..cena też.. :wink:

cobra_2
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2010, 15:35
Auto: Na kupnie :)
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: cobra_2 »

Witam serdecznie :)

Przymierzam się do kupna Toyoty LC 90 - silnik D-4D, automat w przedziale do 50 tyś.

Znalazłem ogłoszenie w necie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10684732

Czy ktoś zna to auto ? I czy warte jest tej ceny ?

Będę wdzięczny za informacje.

Tomi77
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2010, 20:27
Auto: Przed zakupem

Poszukiwany szpieg z Iławy!!

Post autor: Tomi77 »

Siemka :) .
W niedziele jadę oglądnąć to autko http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-3 ... 24300.html mam nadzieje że przejażdżka nie pójdzie na marne bo mam do przejechania 550kmw jedną stronę :? .
Może ktoś z was oglądał to autko?

Awatar użytkownika
+jacek+
Posty: 48
Rejestracja: 03 gru 2008, 14:21
Auto: TLC 150
Kontakt:

Re: Poszukiwany szpieg z Iławy!!

Post autor: +jacek+ »

Oglądać nie oglądałem ale podobne ogłoszenie również z komisu w Iławie widziałem we wrześniu '09 ( jeśli ma to jakieś znaczenie dla Ciebie ).

O niczym nie świadczy ale obejrzyj LC wnikliwie :!:

Tomi77
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2010, 20:27
Auto: Przed zakupem

Re: Poszukiwany szpieg z Iławy!!

Post autor: Tomi77 »

Sugerujesz że za długo tam stoi !?
Ja mam bardzo niemiłe doświadczenie z jednym aukiem i najchętniej pojechał bym tam ze znajomym mechanikiem ale obawiam się że tak daleko by nie jechał.
Ale dla kontrastu napiszę jak kupiłem busa .
Znalazłem na allegro busa T4 w Gorzowie i dzwonię do kolesia jaki jest stan tego busa gość mi odpowiada że super a silnik IGŁA .Więć jadę na wycieczke 550 km i co totalny wrak :evil: myslałem że go zaszlachtuję.Ale miałem też namieżonego busa we Wrocławiu czyli po drodze bo jestem z Cieszyna.
Niestety jak dojechałem było już ciemno i komis zamknięty więc dzwonię do gościa.Gościu mi mówi że ochroniaż mnie wpuści i mam sobie pooglądac jak się zdecyduję to mam zostawić 200 zł a on mi go jutro przywiezie :roll: .Wpuścił mnie ochroniaż (babcia koło 70tki z ratlerkiem :lol: ) i święcąc sobie zapalniczką dokonałem zakupu ,wiedziałem tylko że jest koloru zielonego :D kupiłem dosłownie w ciemno i zostawiłem kase ochroniażowi :lol: .
Na drugi gośc się zjawił moim busikiem i od 4 lat jestem szczęśliwym posiadaczem auta kture nigdy mnie nie zawiodło jedyne co moze zatrzymać moją zieloną żabke jest brak ropy :lol: .
Mam nadzieje że teraz będzie podobnie.

mati
Posty: 38
Rejestracja: 26 gru 2009, 23:07
Auto: J95
Kontakt:

Re: UWAGA STRUCLE – NIE KUPOWAĆ !!!

Post autor: mati »

Pierwsza pozycja
http://moto.allegro.pl/item886280254_ot ... obowa.html
Lokalizacja Kraków, cena kosmos – według właściciela adekwatna do stanu auta, auto całkowicie zgodne z opisem z zapewnieniami sprzedającego…..: po dachowaniu ( około 200 kg szpachli na aucie ), cały pomalowany (tragedia), szyba czołowa ledwie się trzyma, na całym aucie popękała szpachla, padło wspomaganie, wszystkie uszczelniacze napędów do wymiany, silnik ledwie zipie – nie polecam nawet tym co domek w górach mają…. :shock:

Kolejny kozak
http://moto.allegro.pl/item883982270_ot ... enowy.html
Lokalizacja Olkusz – przebieg w ogłoszeniu ok. 189 tyś. km. w Realu 295 tys km… ( pan indagowany na okoliczność stwierdza że pewnie się pomylił, my że może nie wykonał jeszcze korekty licznika…. Środek masakra, auto ciągle garażowane – dzisiaj nie dało się sprawdzić, koloru auta i drzwi otworzyć…. Pytamy o cenę ( w ogłoszeniu 34 700 tyś brutto ) okazuje się że do niej jeszcze opłaty celne plus przygotowanie do rejestracji …..
Uciekać k…rwa, nie dzwonić , nie oglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Kames »

ciągnąc loze szyderców odpowiem spytaj cobry 1 :mrgreen:
brak blokady no chyba ze ma inne załanczanie

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: UWAGA STRUCLE – NIE KUPOWAĆ !!!

Post autor: Kames »

mati pisze:Pierwsza pozycja
http://moto.allegro.pl/item886280254_ot ... obowa.html
Lokalizacja Kraków, cena kosmos – według właściciela adekwatna do stanu auta, auto całkowicie zgodne z opisem z zapewnieniami sprzedającego…..: po dachowaniu ( około 200 kg szpachli na aucie ), cały pomalowany (tragedia), szyba czołowa ledwie się trzyma, na całym aucie popękała szpachla, padło wspomaganie, wszystkie uszczelniacze napędów do wymiany, silnik ledwie zipie – nie polecam nawet tym co domek w górach mają…. :shock:

Kolejny kozak
http://moto.allegro.pl/item883982270_ot ... enowy.html
Lokalizacja Olkusz – przebieg w ogłoszeniu ok. 189 tyś. km. w Realu 295 tys km… ( pan indagowany na okoliczność stwierdza że pewnie się pomylił, my że może nie wykonał jeszcze korekty licznika…. Środek masakra, auto ciągle garażowane – dzisiaj nie dało się sprawdzić, koloru auta i drzwi otworzyć…. Pytamy o cenę ( w ogłoszeniu 34 700 tyś brutto ) okazuje się że do niej jeszcze opłaty celne plus przygotowanie do rejestracji …..
Uciekać k…rwa, nie dzwonić , nie oglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
tez oglądałem tą srebrną 95 ludzie to mają fantazje

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Poszukiwany szpieg z Iławy!!

Post autor: Kames »

a ja bym poczekał daj ogłoszenie na giełde tlc kupie ,jest przynajmniej komu h..u powiedziec a raczej nikt badziewia ci nie sprzeda, taka rada .Oglądałem pare 90 ,95 i powiem ci ze jest taka przepasc miedzy jednymi ,a drugimi ze to szkoda sobie dupe zawracac i po polsce sie targac

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 826
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Cobra »

:) cobra_2 :)

lol ;)

A co do samochodu to z czystej ciekawości zadzwonię do tego z ogłoszenia w poniedziałek...

Bo ze zdjęć to wygląda ładnie...

Nawet zapomniał sprzedawca dodać że ma czujki parkowania :)

Jeszcze jedno coś dziwnego zauważyłem... Ma dziwne pokrętła do zmiany temperatury... może się mylę... ;/ ale z 20 co przejrzałem na allegro to tylko ten ma takie...

ODPOWIEDZ