TLC, Hilux czy RR?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8298
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: TLC, Hilux czy RR?

Post autor: Rokfor32 »

Chyba nie znam nikogo - kto bu po przesiadce na benę (słusznej pojemności i mocy) chciał wracać do klekota :wink:

bigi
Posty: 240
Rejestracja: 20 lut 2012, 20:15
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: TLC, Hilux czy RR?

Post autor: bigi »

Panowie do dyspozycji mialem 200. Amerykancami jezdzilem w ich kraju i na poludniowce - taki byl cel zakupu. Jednak brak lamp do RAMa i Tundry (brak kumli na przegladach) mnie odstraszyl. Celem mial byc poczatkowo nowy RAM z HEMI badz Tundra.
Pojechalem sie przejechac nowym HL ale juz w trakcie jazdy wk..em sie jak mnie fiat seicento wyprzedzil na swiatlach ptrzy trybie "nie eco". No ale jako ze to toyota to i tak sie umowilem na podpisanie umowy, wybralem wersje, dodatki... na wylocie z miasta zajechalem do forda bo stal bialy i upieprzony na winklu.
A ze bylem z zona, ona juz za sam wyglad powiedzial ze nie che HL, po wejsciu do niego (jez)dzi tylko z tylu) powiedziala ze jest duzo wiecej miejsca? Szyby ponoc jasniejsze w fordzie (dobrze dla malego). Po przejazdzce, zona chciala HL bo mowi ze ford ma za duzo mocy :-) Wiec wybralem forda... pomimo ze HL jest duzo fajniejszy w srodku. Na koniec zona powiedziala ze HL ma dwa plusy - ladniej w srodku i mniej mocy. Na dolach malo zebow nie wybila a ford rowniotko bral kazda dziure.

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: TLC, Hilux czy RR?

Post autor: Kwieczor »

Rokfor32 pisze:Chyba nie znam nikogo - kto bu po przesiadce na benę (słusznej pojemności i mocy) chciał wracać do klekota :wink:
w pełni się zgadzam - podobne mam opinie o manualu i automacie.
Jak dłużej pojeździ się beną w automacie - przesiadka na traktor w manualu to jakaś mordęga.

ODPOWIEDZ