Re: Szukam j95!!zamiana na Patrol GRII Y61 2000r

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Szukam j95!!zamiana na Patrol GRII Y61 2000r

Post autor: czobi »

Btw rafal, jak juz podjales sensowna decyzje z zistajesz z parchem krotkim tymbardziej
Przemysl ten namiot dachowy. Przyszla do nas jakas, dla mnie niezrozumiala, moda
Na dachowce a nie ma u nad tygrysow lampartow i morderczych jaszczurek australijskich.
Bylem na kilkunastu dalszych i blizszych wycieczjach i namiot za 300stowy queshua
Robi tak samo, nie wazy 50kg i zostaje od cholery miejsca na bardziej potzrbne historie..
Pana pomysli

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8298
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Szukam j95!!zamiana na Patrol GRII Y61 2000r

Post autor: Rokfor32 »

Są za to ... te... no - niedźwiedzie. I wilki. I zaskrońce ... :mrgreen:

Ja tam praktyczny staram się być. I jak dla mnie dachowca dyskwalifikuje .... drabinka :wink: Wtoczenie się do onego po pijaku to już wyczyn. Wytoczenie, na siku dajmy na to (czyli raczej na szybko) - to już mega hardkor ... :mrgreen:

A tak trochę poważniej - kwestia destynacji, gdzie się wybieramy. W PL Quechya rządzi. Nie ma lepszej opcji, jak ktos potrzebuje sie ino przekimać. Co parę dni motel z prysznicem - i temat jest załatwiony, w ułamku ceny dowolnego campera.

Natomiast poza PL - a to już zależy. Taka NO dla przykładu - teoretycznie nie ma problema z rozbijaniem się na dziko. Ale teoria nie mówi, że praktycznie ... nie ma gdzie :wink: Albo szpile namiotu w asfalt, albo namioty w wersji alpinistycznej (wiszące - do wyboru, nad - albo pod drogą ... :mrgreen: ).

Tak że - nie tylko skorpiony są do przemyślenia ... :wink:

Rafal1984
Posty: 16
Rejestracja: 08 wrz 2016, 17:46

Re: Re: Szukam j95!!zamiana na Patrol GRII Y61 2000r

Post autor: Rafal1984 »

Niby tak ,u mnie problemem nie jest jaszczurka ,lampart,skorpion,gorzej ... żona :( dlatego szukałem czegoś długiego ,ale ze zostaje parch ,wiec tylko namiot dachowy :( są sprawy ,których nie połamiesz :/

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Szukam j95!!zamiana na Patrol GRII Y61 2000r

Post autor: czobi »

ale ja jezdze tez z kobitami i to,sie zdarzalo, kilkoma na raz. wciaz nawet zyja i chwalily sobie.
(btw Rokfor, nie poznalem takich miejsc na ziemi ze nie da sie rzucic queszhuy, querfa, serio)
moze najpierw negocjuj i sprawdz wytzrymalosc argumentow, na namiot naziemny.
bo dla mnie to jest p..dlnie , tych mezow badz tych zon. nic te namioty nie wnosza
jest to moda i uluda jakas totalna! panowie to jest fakt, kobiety podrozuja z facetami
od tysiecy lat , a namiotsramiot dachowy istnieje ze 20 lat w polsce 12,ok.
ku przemysleniom a propos problemow pierwszego swiata i wmawianych na historii
ze bez ajfona 18 i prysznica jonowego z aplikacja to przygoda nie isteniej :roll: :?

wyznaje na twardo - auto wyparwowe tzreba odciazac za wszelka cena!
najwazniejsza jest woda , paliwo , czesci i zarcie. zalezy od tego twoje zycie
i tempo podrozy. rzeczy nieodwolalnie niezbedne. pojedz, przekonasz sie
byle nie jak zabraknie ci 20l ropy w doopie bo nie miales gdzie wrzucic kanistra...
chyba ze mowimy o slowacji.

ODPOWIEDZ