Jaką Toyotę kupić?

Moderator: luk4s7

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: górol »

kpeugeot pisze:jakoś nie widzę modelu toyoty który by był młody i dzielny terenowo
Z tym się nie zgadzam,ale to moja opinia,a z opinią jak z d....pą ,każdy ma swoją :wink:
kpeugeot pisze:i nie było by strach topic go po klamki
Tu zgadzam się z twoją opinią pomimo iż d..pę ja mam swoją, a ty swoją. :mrgreen:

jamilano
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2015, 22:00

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: jamilano »

Jestem z Lublina , a teren głównie to okolice Nałęczowa i Kazimierza Dolnego (wąwozy, lasy)

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: kpeugeot »

eee że tak powiem moje okolice

jak tylko wąwozy i ci lakieru nie szkoda to J12 ale krótka da radę
niestety teren na długie auto jest taki sobie
szkoda że się wcześniej nie ujawniłeś to byś przyjechał na naszą terenową integrację i zrozumiał

jeśli choć troszkę chcesz zjechać w kierunku Wisły to żadne nowe się nie nadaje, bo czasami bywa torfowo i głęboko

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: marzyniu »

Witam wszystkich.
Właśnie zastanawiam się nad kupnem 95 (z powodu braku na rynku patroli y60 4.2 na moją kieszeń). Samochód ma służyć wyłącznie do wypraw, takich jak to organizują ludzie z bezdroża.pl i przygody.pl, także bez topnienia i upalania na poligonach. Więc, czy ten samochód do tego się nadaje, nie będzie za delikatny, poczytałem trochę i myślę że opinie są 50/50. Zaznaczam że samochód tylko na wyjazdy, nie do codziennego użytku... czy też może serię 7 długą...?

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: marzyniu »

Witam wszystkich.
Właśnie zastanawiam się nad kupnem 95 (z powodu braku na rynku patroli y60 4.2 na moją kieszeń). Samochód ma służyć wyłącznie do wypraw, takich jak to organizują ludzie z bezdroża.pl i przygody.pl, także bez topnienia i upalania na poligonach. Więc, czy ten samochód do tego się nadaje, nie będzie za delikatny, poczytałem trochę i myślę że opinie są 50/50. Zaznaczam że samochód tylko na wyjazdy, nie do codziennego użytku... czy też może serię 7 długą...?

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: finger »

100% serie 7mą długą. Bez dwóch zdań.

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: marzyniu »

No właśnie ugaduję warunki jednej z giełdy

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: marzyniu »

No właśnie ugaduję warunki jednej z giełdy

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: francek »

Do bezdroży w sam raz skoro org jeździ na 33/10,5 At łysych to raczej niczego bym się z terenu nie spodziewał :wink: 95-ka to fajne auto, jeśli w dobrych pieniądzach i zadbane to bierz ale Patrol 4.2 to pułap od 25 do 35 kzł a auto dużo dzielniejsze terenowo ! Przeznaczone do zupełnie innego rodzaju wypraw 8) Z tą serią 7 długą to się nie zagalopowuj bo teraz są 2 sztuki na rynku a za pół roku znowu nie będzie żadnej. To strasznie rzadki model i na troszkę nawet trudniejszą turystykę wyprawową 4x4 idealny.

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: Jaką Toyotę kupić?

Post autor: marzyniu »

Zdecydowałem się na 7mkę.
Podoba mi się w niej prostota konstrukcji.

ODPOWIEDZ