Kupuję J7/J8

Moderator: luk4s7

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Kupuję J7/J8

Post autor: finger »

Koledzy i nieliczne Koleżanki,

sprzedałem na jesieni zeszłego roku KZJ95. O powodach rozpisywać się nie będę, kto ma wiedzieć ten wie. Aktualnie jestem bez auta, jeżdżę małym kompakcikiem :evil: w styczniu 2016 się to zmieni bo będzie duży zastrzyk gotówki u mnie dlatego chcę coś kupić :)

Opcję "lekkich" terenówek już mam przerobioną do szpiku kości, kolejne auto to będzie coś pancernego (w porównaniu z poprzednikiem). Kasy będę mieć jakieś 30-40tyś + coś na zawias, koła, zabudowę.

Dylemat mam spory bo warunkiem jest klimatyzacja. Muszę bo się uduszę i inaczej nie da rady :mrgreen:

Najbardziej by mi pasował HZJ73, ale co obserwuję to z klimą ciężko :( na 80tkę w sensownym stanie może być za mało kasy. Na nic innego mnie nie stać, parcha przecież nie kupię. No i teraz pytanie:
- jaka jest opcja trafić J73 z klimatyzacją?
- Jak dużo roboty jest przy założeniu klimy do HZJ73? (bo wszystko się da tylko kwestia ceny). Gdzieś mi się obiło o uszy, że da się zrobić swapa z 80tki.

Auto ma być przeznaczone tylko i wyłącznie do turystyki offroad, wyprawy, a nie przeprawy, w gre wchodzą dalsze destynacje wschodnie.

Pozdro!

ODPOWIEDZ