Lexus 470 czy warto?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
PIKE
Posty: 58
Rejestracja: 12 kwie 2012, 10:38
Auto: LC 95 Prado
Kontakt:

Lexus 470 czy warto?

Post autor: PIKE »

Lexus 470 2003 4,7 benzyna import USA, interesują mnie opinie o takim aucie. Jakie typowe usterki, czy nie jest zbyt naszpikowany elektroniką jak się sprawuje, czy da się go rozsądnie zagazować i inne praktyczne uwagi.

jezus
Posty: 1813
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Lexus 470 czy warto?

Post autor: jezus »

Taka LC 100 z innym znaczkiem. Zagazować i owszem ... można, nawet zalecane.... zapewne około 5/6 tysia. Ale przy spalaniu od 15 do 25 litrów benzyny ... warto. Auto bardzo wygodne i dość żwawe z tym silnikiem. Na miasto nie ma mocnych ale spalanie może powalać. W teren lekki i na wyjazdy auto wymarzone, na mocniejsze brodzenie bym uważał bo kabelków to cudo ma co niemiara a po 12 latach zapewne łatwo będzie je zamoczyć i choinka gotowa. Przy mocniejszej orce waga i spalania to główne wady.....
Sumując....
Po zagazowaniu auto spoko na rodzinne wypady, do codziennej jazdy już mnie do orki i na dalsze wojaże mało atrakcyjne....ale punkt widzenia zależy od......zawartości kieszeni. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Lexus 470 czy warto?

Post autor: Emek »

LEX ma/miał taką sztukę. Najlepiej uderz do niego.

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: Lexus 470 czy warto?

Post autor: LEX »

Nie, ja mam starszy model, czyli LX450 a nie LX470, ale to i tak niewiele zmienia.

Ten LX470 to po prostu zwykła 'setka' tylko z niby lepszą skórą, ładniejszym drewienkiem i (wg mnie) brzydszymi reflektorami z przodu. Pewnie też ma jakieś tam drobne pierdoły, ale generalnie 99% to po prostu zwykły LC.

Pewnie to co jest w LC100 opcją najwyższą, to w LX470 jest standardem.

Jeśli cena takiego LX470 jest niższa niż LC (bo ludziska nie znajo i sie tego bojo) to warto brać. Jeśli jednak cena jest wyższa, to nie warto bo przepłacasz tylko z powodu paru dupereli. No chyba, że lubisz mieć coś nietypowego to sobie kup.

ODPOWIEDZ