Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Moderator: luk4s7

UGHps
Posty: 14
Rejestracja: 29 gru 2013, 17:34

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: UGHps »

Ponieważ przymierzam się do zakupu 95 i nie znam w ogóle Toyoty Land Cruiser chciałem zapytać gdzie takie auto można sprawdzić?
Myślę że wątek mógłby zostać, bo szukałem informacji na ten temat na forum - i nie znalazłem osobnego tematu związanego z tą kwestią. Pojedyncze informacje czasem się zdarzają, lecz często są nieaktualne.
Przy okazji może tu pojawią się też informacje o warsztatach, w których można naprawiać swoje samochody.

Btw. nie każdy ma dostęp do for z poszczególnych województw, więc takie informacje są niedostępne dla świeżaków takich jak ja, więc proszę uprzejmie by mnie wolf, Cooder, Remiołek, Magnus, Addams, czy inni modzi alb o admini nie wykopali :wink:

Przechodząc do prywaty:
zamierzam obejrzeć auto z okolic mieszczących się w trójkącie Grudziądz, Starogard Gdański - Prabuty.
Czy ktoś z kolegów może mi wskazać takie miejsce?

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: Addams »

Nie ma tutaj żadnych ukrytych dla "świeżaków" for z poszczególnych województw, więc widzisz wszystko :wink:
Co do polecanych miejsc, pewnie doradzi Ci ktoś z tamtej okolicy, ale jeśli Pomorze, to Adam Sas, expedycja 4x4

UGHps
Posty: 14
Rejestracja: 29 gru 2013, 17:34

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: UGHps »

Dzięki Addams
I przepraszam za pomyłkę. Mam nadzieję, że wątek zostanie - i może się komuś jeszcze przydać.

UGHps
Posty: 14
Rejestracja: 29 gru 2013, 17:34

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: UGHps »

a przy okazji - jeśli ktoś miałby jakieś inne adresy, z chęcią przyjmę.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1818
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: irko »

Podepnę się pod wątek

Auto z Krakowa chciałbym kupić i zwracam się z pytaniem do kogoś z owego miasta o sprawdzenie auta.
Pomoże ktoś?

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: endurance »

Bez problemu, tylko mogę jechać zrobić tysiąc zdjęć i przekazać ogólne spostrzeżenia bo mechanikiem nie jestem. Szczegóły uzgodnimy na fb.

ogladacz
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

aledan
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2015, 18:24

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: aledan »

Witam, jestem na ostatniej prostej przed zakupem LC, wybórł padł na 120kę, mam nawet kilka wstępnie wyselekcjonowanych aut z Otomoto.
Moje pytanie dotyczy Śląska i miejscówki gdzie mógłbym ocenić 1-2 wybrane autka, a potem serwisować je po zakupie, w tym oczywiście większy serwis po zakupie.
Jestem z Gliwic, w grę wchodzą miejsca do kilkudziesięciu kilometrów, jeśli tylko warto się tam udać.

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: proto »

aledan pisze: Moje pytanie dotyczy Śląska i miejscówki gdzie mógłbym ocenić 1-2 wybrane autka, a potem serwisować je po zakupie, w tym oczywiście większy serwis po zakupie.
http://www.amoserwis.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; w Katowicach :wink:

Troxil
Posty: 165
Rejestracja: 08 lut 2014, 13:00
Auto: GRJ 120
Jeep Cherokee
Kontakt:

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: Troxil »

Myślę, że ASO spokojnie da radę sprawdzić 120, mogą być Katowice Kolejowa, mogę też zerknąć osobiście
aczkolwiek mechanikiem nie jestem, tylko użytkownikiem, z okolic Rybnika, masz pytania pisz na priv

Awatar użytkownika
pd
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2012, 11:20
Auto: szukam Toyoty
Kontakt:

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: pd »

A ja przewrotnie zapytam bo sam jeżdzę i szukam LC dla siebie. Czy można samemu sprawdzić stan silnika poprzez kabel ODB2 i soft w laptopie? Istnieje coś takiego?

HULTAJ
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2015, 22:38

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: HULTAJ »

Czesc,

Ja mam podobnie jak koledzy wyzej. Dwa ladne LC jedno 120 i jedno 100 do obejrzenia - Bialystok i Rzeszow mozecie cos polecic w tamtych okolicach.

Mam tez jedno ladne 120 u siebie w Lublinie i tez bede wdzieczny za info gdzie podjechac sprawdzic.

Dzieki

MaciekD
Posty: 41
Rejestracja: 08 wrz 2016, 20:20

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: MaciekD »

a jak to wygląda w Warszawie?
Byle jakie ASO Toyota czy ktoreś polecacie ?

Awatar użytkownika
hetman
Posty: 366
Rejestracja: 21 lis 2015, 21:05
Auto: LJ78 - ?uczek
Kontakt:

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: hetman »

Nie żebym reklamował ale w Wawie możesz np do Kylona podjechać na szybki przeglądzik.

MaciekD
Posty: 41
Rejestracja: 08 wrz 2016, 20:20

Re: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem?

Post autor: MaciekD »

dzięki

ODPOWIEDZ