Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: azja »

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego modelu? lub może ma blisko by oglądnąć samochód z bliska? Samochód sprowadzony 2lata temu z Niemiec, oryginalny lakier, właściciel bardzo dbał(z tego co się dowiedziałem), tylko się zastanawiam jak sprawuje się z tym silnikiem, napewno nie będzie to demon prędkości, ciekawe czy angliki z silnikiem 2,4td to jest to samo, tak pytam gdyby coś trzeba było wymienić w przyszłości? Czy 2,4td a 3,0td to duża różnica w osiągach itd.?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12192215" onclick="window.open(this.href);return false;

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Rafi »

Mechaniki z anglika (czyli japońca w 90% przypadków) jest taka sama oczywiście. Chyba warto obejrzeć ten samochód, pewnie z 2.4 nie jest zbyt szybki, ale ten egzemplarz wygląda zdrowo, w przeciwnieństwie do większości innych.

dunn
Posty: 11
Rejestracja: 08 gru 2009, 21:42
Auto: jeszcze zadne
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: dunn »

czy ktos widział te 80 tke z gliwic?

http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-h ... 10347.html" onclick="window.open(this.href);return false;

wisi juz juz ze 2 miesiace na otomoto - cos jest z nia nie tak? bo wyglada obiecujaco - a jednak dziwnie - porzadne zawieszenie, bagaznik, snorkel a z przodu bulwarowy "kangur".

ktos wie w jakim stanie jest to auto i czy warto sie fatygowac?

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: jezus »

Żadna rewelacja....... manualna skrzynia, lyse szutrowki, standartowe zderzaki , zawiecha i zbedny bagaznik..... do tego rocznik 93..... za 35tysia przy sprawnym silnku i dobrym nie rozpizdzonym zawieszeniu mozna polukać.. :idea:

Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 605
Rejestracja: 28 cze 2009, 23:48
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: lucjan »

Dodatkowo w tekście nabiegane 250 tyś., a na załączonej fotce zegarów ciutkę brakuje do 290.

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: seburaj »

dunn pisze:czy ktos widział te 80 tke z gliwic?

http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-h ... 10347.html" onclick="window.open(this.href);return false;

wisi juz juz ze 2 miesiace na otomoto - cos jest z nia nie tak? bo wyglada obiecujaco - a jednak dziwnie - porzadne zawieszenie, bagaznik, snorkel a z przodu bulwarowy "kangur".

ktos wie w jakim stanie jest to auto i czy warto sie fatygowac?
ja to ogladałem, a nawet jezdzilem
a bylo to zeszłego lata :mrgreen:
jakies drobne wycieki byly, w tym jeden z kuli... sprzegło chodziło jakos dziwnie, choc niby po wymianie
zawieszenie ome, owszem - podobno calkiem swieze
w aucie zamontowany jakis gejowski system naglosnienia, wraz z jakimis wzmacniaczami (czy czyms takim) sterczącym na srodku bagaznika :shock: w dodatku wlasciciel liczy sobie za to w wartosci auta jakies chore pieniadze... auto wedlug deklaracji uzywane na ryby, a wlasciciel ma cos wspolnego z mechanika samochodowa

rzeczywiscie nieelastyczny cenowo skoro tak dlugo sprzedaje - albo w aucie jest jakas grubsza mina (oglądalem pobieznie)

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cooder »

lucjan pisze:Dodatkowo w tekście nabiegane 250 tyś., a na załączonej fotce zegarów ciutkę brakuje do 290.
Będzie zainteresowany to się zrobi polskim zwyczajem 250, albo ile tam sobie klient życzy. Przecież wiadomo, że samochody z przebiegami powyżej 298 tys. nie istnieją (przynajmniej w ogłoszeniach) :roll:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Kames »

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12071494" onclick="window.open(this.href);return false;
panowie jak ktos jest na kupnie to stan bajka ma ją mój znajomy ,naprawde nie ma do czego sie przyczepic serwisowana a srodek jak w nowej :wink:

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: stopa »

No mam nadzieje Kames ze wiesz co mowisz bo wczoraj kupil ją moj kolega a ja przyjalem na siebie ciezar odpowiedzialnosci za ocene stanu technicznego tego auta :roll: Autko rzeczywiscie baardzo przyzwoite i mam nadzieje trafilo w dobre rece :P
Upomnij sie od kolegi przynajmniej o skrzynke piwa bo gdybym nie zobaczyl na forum Twojego postu to pewnie nie chcialoby nam sie jechac przez pol Polski

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Kames »

wiem wiem fajne autko nawet na moich starych alusach :wink: kupe szpeja u nas wymieniał troszke drogo ale naprawde warto, ciesze sie ze mogłem pomóc :!: :D

watto
Posty: 92
Rejestracja: 05 cze 2009, 12:01
Auto: Blazer 4.3 LT 99'
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: watto »

czy ktoś to widział ??

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12311235

bo nie wiem czy jest sens jechać i oglądać , a mam kawałek drogi

watto
Posty: 92
Rejestracja: 05 cze 2009, 12:01
Auto: Blazer 4.3 LT 99'
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: watto »

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11298283" onclick="window.open(this.href);return false;

zna ktoś tą 80-tkę ??

watto
Posty: 92
Rejestracja: 05 cze 2009, 12:01
Auto: Blazer 4.3 LT 99'
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: watto »

widzę że temat troche nieświeży i nikt się nie interere
ale ja sobie popiszę
Widziałem tego 4Runnerka

http://www.allegro.pl/item1040877384_to ... zedam.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Puknięty z przodu, lewy błotnik do zrobienia, maska też się podgięła, lewa pozycja do wymiany, zderzak do zregenerowania.
Silnik nieźle bzyczy trochę upocony spod uszczelek na głowicach, napędy działają , trochę automat szarpie przy włączaniu biegów ( ale może tak jest w Toyotach, nie wiem bo w auto nie miałem ).
Założony gaz - zbiornik pod autem zamiast zapasu.
Do zrobienia na pewno końcowy tłumik, kilka zaprawek blacharskich ( ruda włazi w kilku miejscach ), brak akku.
Wnętrze w miarę, skóra na siedzeniu kierownika trochę podarta.
No i co najgorsze auto musiało długi czas stać bo na paru elementach jest pleśń !!!!
Jak wydłubałem bagnet od oleju silnikowego to była emulsja 8(
Po odpaleniu auto chmurzyło jak cholera przez 15-20 minut, dookoła siwo :P
Właściciel nie za bardzo chciał się przyznać ile auto stoi, ale po objawach sądzę, że minimum pół roku
No i twardziel, z ceny nie chce zejść , hahahaha
No to niech jeszcze postoi i pozarasta trawą
A szkoda bo można by do ładu doprowadzić i jeszcze trochę tym polatać.

didgeman
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:04
Auto: w trakcie zakup?w
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: didgeman »

Witam mam nadzieje ze w dobrym miejscu wklejam post przeniesiony z "giełdy "
Witam
Pozdrawiam serdecznie i od razu proszę o pomoc czy uważacie ze to jest dobra opcja ?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13320897
autko jeszcze w Niemczech podobno igła wersja wyposażenia SOL+ NAvi . Pytanie czy moje spragnione Land Cruisera oczy czegoś nie przeoczyły ? taki rocznik taki przebieg i ta cena ? Dlaczego koła nie ma czy powinno w tej wersji wisieć czy myślicie że ktoś przełożył sam ? W sumie Lubie jak wisi :)
Bardzo proszę o opinie będę wdzięczny za pomoc - no będę mógł niebawem porozmawiać z wami już jako posiadacz LC
Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cobra »

Numer vin poproś od sprzedającego sprawdź go w toyocie.. może jakaś informacja jest... Trzeba pojechać i sprawdzić autko... Cena i przebieg bardzo przystępna... szkoda że mam do niego 577 km bo z chęcią bym go obejrzał... Może któryś z forumowiczy mieszka w pobliżu i pomoże...

ODPOWIEDZ