J15 złosiowy fabrika

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

Muszę tam zadzwonić, bo przemiła Pani Renatka napisała coś takiego:

"oklejenie 3551 ORACAL (najtańszą samochodową) o grubości 70 mikronów. Koszt wyniesie 2300 PLN netto"

a ja chciałbym nieco mocniejszą i grubszą :)

Nie zmienia to faktu, że ww. kwota przyłożona do wcześniejszych 7.500 zł powinna wywołać filozoficzne refleksje u tych, co jednak zapłacili te 7 i pół tysia...

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Kwiatec »

zlos pisze:Muszę tam zadzwonić, bo przemiła Pani Renatka napisała coś takiego:

"oklejenie 3551 ORACAL (najtańszą samochodową) o grubości 70 mikronów. Koszt wyniesie 2300 PLN netto"

a ja chciałbym nieco mocniejszą i grubszą :)

Nie zmienia to faktu, że ww. kwota przyłożona do wcześniejszych 7.500 zł powinna wywołać filozoficzne refleksje u tych, co jednak zapłacili te 7 i pół tysia...
pogadaj bo można sie z nimi umówić jak będą coś oklejali i zobaczyć na żywo czy to jest to o czym myślałeś :)

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Gałka »

a ja Ci radzę zadzwoń do Gruzina; On na co dzień ma do czynienia z foliami i Ci doradzi. Przy całych kosztach oklejania nie oszczędzałbym na folii.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: kylon »

Im lepsza folia tym większe koszty. Taniej wyjdzie owinac folią sniadaniowa :mrgreen:

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: finger »

A nie lepiej do ciorania w krzokach kupic jakies inne auto?

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

finger pisze:A nie lepiej do ciorania w krzokach kupic jakies inne auto?
7.5 tysia minus 3 tysia to daje 4.5 tysia na auto do wycierania po krzakulcach. Rozwiń myśl o ofercie, a ja spokojnie się z nią zapoznam :)
kylon pisze:Im lepsza folia tym większe koszty. Taniej wyjdzie owinac folią sniadaniowa :mrgreen:
+1 :) A podwójna porcja folii rządzi od Wawy po Kongo :)

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: finger »

Kiepskie rachunki, dolicz jeszcze kupe kasy jaka bedziesz musial wlozyc w 150tke bo zawsze cos urwiesz, ukrecisz, pognieciesz, zlamiesz...

za 10tys kupisz jakas 70tke do tyrania w blocie :)

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: PePe »

jak kupi 70tke za 10 to bedzie musiał wsadzic jeszcze 20 tysi zeby była ogarnieta i ciekawe czy wróci z zabawy :) lepiej jeżdzić w teren sprawnym samochodem tylko z rozwaga dobierac przeszkody i mieć szacunek do nich. bo i seryjnym samochodem mozna zdziałac wiele ( kierowca się liczy )

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Cruiser »

Zrób tak jak ja :D Do tyrania w błocie jest HZJ70. Bez podnoszenia i z plastikiem dookoła 150 jest cienki w terenie. A porysować lakier który co najwyżej nadaje się do włosów bardzo łatwo. Mój póki co uczestniczy w lekkich zabawach ale czas jego tyrania przyjdzie za lat kilka (o ile elektronika wytrzyma) :lol: , a jeśli już bardziej jako wyprawówka niż przeprawówka. :roll:

ODPOWIEDZ