POTWÓR ze Śląska...... by Rudy & Bigteam

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: POTWÓR ze Śląska...... by Rudy & Bigteam

Post autor: Boryś »

rudydh pisze:tu nie chodzi o jakies wyzywanie sie, czy obrażanie kogoś :? , po prostu cześć ludzi pisze a nie wiem co pisze , bo tego nie sprawdziła i snują domysły dlatego z góry wole to ukrócić.
Francek już chyba wszystko zakatował i ponaprawiał i jest zawsze negatywnie nastawiony do przypisywanej wszelkiej "dzielności" 80tek i jej części.
Więc jak przeczyta tego posta to ... się zacznie dyskusja :)

autko ładne.

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: POTWÓR ze Śląska...... by Rudy & Bigteam

Post autor: Kames »

NO ja juz Franca słuchałem jak mu czop piasty zmieliło i kupe innych oj zły kolega był oj zły , i zeby było smieszniej przyturlal sie facio 3 letnią 120-tką po akumulatory ,zgasił auto i juz nie zapalił kluczyk w stacyjce krecił sie wkoło bez zadnej reak. ot Franc wychwalał legende oj wychwalał :mrgreen:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: POTWÓR ze Śląska...... by Rudy & Bigteam

Post autor: francek »

Ty Boruś weź se na luz z tym katowaniem oki ? Przemyśl co piszesz a potem to pisz.
Żenujące jest to kuerwa samouwielbienie 8)
Tak się składa, że byłem razem z TLCoC na wyprawie i miałem okazję podziwiać legendy w akcji szutrowej ( dodam, że inne niż 80-tka). - kto był ten wie co się działo :wink: :mrgreen:
Widzę, że mania wytłumaczenie wszystkiego katowaniem ostatnio staje się u Was modna- gratuluję dobrego samopoczucia......

A co do autka- jak ma pozmieniane bebechy w mostach będzie hulać, jak nie - :?: sporo roboty po kilku wyjazdach ale któż bogatemu zabroni :?:

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: POTWÓR ze Śląska...... by Rudy & Bigteam

Post autor: Boryś »

Francek, po pierwsze nic nie pisze o żadnym samouwielbieniu - nie wspomniałem o tym ani jednego słowa i nie wiem skąd u Ciebie taka konkluzja a tym bardziej od razu taka agresja. Ale to akurat Twój problem a nie mój.
A po drugie nie widzę nic złego w wykorzystanym przeze mnie słowie "zakatował", równie dobrze mógłbym w swojej wypowiedzi użyć "zajechał", "rozpier...lił", "zepsuł" czy jakiekolwiek inne określające fakt że coś użytkowałeś i ci się zepsuło.
Więc z nas dwojga to ty weź sobie na luz, bo podałem Cię tylko jako przykład osoby która ma całkowicie odmienne zdanie (legendarne już na tym forum) na temat "dzielności" czy "wytrwałości" toyotowych części ze szczególnym naciskiem na wszystko co związane z 80tkami.
Konkludując przyjmij to z humorem bo nikt Cie o nic nie atakuje.

Sorry Rudy za kasztana w Twoim wątku.

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: POTWÓR ze Śląska...... by Rudy & Bigteam

Post autor: marcinvvv »

widzialem dzisiaj pod garazem . jest potwor ! ale jak body lifta zrobisz to odrazu drabinke do drzwi tak ?

Awatar użytkownika
rudydh
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2010, 17:58
Auto: HDJ80, FZJ80, klasyk HJ60
Kontakt:

Re: POTWÓR ze Śląska...... by Rudy & Bigteam

Post autor: rudydh »

kevin strugnie taka jak w samolocie wysuwaną z drzwi .... :shock:

ODPOWIEDZ