Moja Toytoyka - do delikatnego terenu

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
PanBestia
Posty: 81
Rejestracja: 16 wrz 2015, 10:49
Auto: LJ70, Y61, YJ, Golf 2 ;)
Kontakt:

Moja Toytoyka - do delikatnego terenu

Post autor: PanBestia »

Auto mam już ze 2,5 roku ale jako nie prezentowana w osobnym wątku ;)

LJ70 z 90r. przedlift, z wsadzonym 2L-T2, bo oryginalny się skończył.

Auto kupione i używane z myślą o rajdach przeprawowych. Parę sukcesów ma jak pudło na H6 rok temu, ciężką walkę na Polandzie. Generalnie auto lekko nie miało.
1 Silnik zakatowałem na hellowisku tankując jeziorko do nieszczelnego zbiornika, a potem gubiąc olej na A4.
2 Silnik też nie miał łatwo, przegrzewałem go kilkukrotnie finalnie zakończyło się to rocznym staniem pod plandeką i kombinacjami z czego dać następny silnik.

Ostatecznie silnik został w aucie - głowica poszła do grubego remontu, wtryski zostały zregenerowane, pompa też i już po 2 założeniu uszczelki ;) fura jeździ, ale jeździ mega świetnie :)

Poniżej parę fotek :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
hetman
Posty: 366
Rejestracja: 21 lis 2015, 21:05
Auto: LJ78 - ?uczek
Kontakt:

Re: Moja Toytoyka - do delikatnego terenu

Post autor: hetman »

Fajna glebogryzarka ;) Ciekawy jestem na ile starczy głowica po remoncie.

Awatar użytkownika
PanBestia
Posty: 81
Rejestracja: 16 wrz 2015, 10:49
Auto: LJ70, Y61, YJ, Golf 2 ;)
Kontakt:

Re: Moja Toytoyka - do delikatnego terenu

Post autor: PanBestia »

Zobaczymy ;) Musze jej większą/nową chłodnicę kupić. Ale auto przynajmniej przez czas jakiś będzie jeździło w lżejszych zabawach.

Z modów jakie wsadziłem to lift na amadzie i dobinsonie +4, ledowe lampy na tył ( zrobię foty jak co bo się ładnie chowają i przestały się tłuc), wsadziłem też tarcze na tył, niestety zestaw był na jakiś głupich zaciskach chyba z golfa, muszę to poprawić i zmodyfikować aby wszystko było z toyoty. Rozwiązany mam też problem osłony drążka, przez wsadzenie drążka z rury grubościennej 3mm, made by Reductor.pl

Z najbliższych planów wobec tego auta to pewnie wsadzenie leda na dach, jakieś posprzątanie tego ;) i zrobienie hydraulicznego ręcznego.

A potem chyba klatka bo strasznie dewastuje mi się to auto na drzewach, a i będę spokojniejszy w temacie położenia auta na boku+ kubełki, ale to już raczej w przyszłym roku, bo teraz kończę zmote, a jeszcze muszę parcha doinwestować w lift budy i jakieś wyprawowe tajle.

Awatar użytkownika
Jastrząb
Posty: 426
Rejestracja: 09 lip 2017, 14:57
Auto: Toyota LJ70,
silnik 2,4td --> 3.0 1kzt
rocznik 1987
Kontakt:

Re: Moja Toytoyka - do delikatnego terenu

Post autor: Jastrząb »

Pudło na H6 to już gruba sprawa, gratulacje dla ciebie i sprzętu :)

Awatar użytkownika
PanBestia
Posty: 81
Rejestracja: 16 wrz 2015, 10:49
Auto: LJ70, Y61, YJ, Golf 2 ;)
Kontakt:

Re: Moja Toytoyka - do delikatnego terenu

Post autor: PanBestia »

To tak chwaląc się link do galerii z części sezonu 2016 w którym jeździłem moją ukochaną ;) https://1drv.ms/f/s!Ah9hDmbjg3Sogo8TbnoVlWWX_611sw

ODPOWIEDZ