LC120 by MichalKJP

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: LC120 by MichalKJP

Post autor: kylon »

Ale przynajmniej wiesz o co teraz chodzi.

MichalKJP
Posty: 115
Rejestracja: 22 gru 2014, 00:41

Re: LC120 by MichalKJP

Post autor: MichalKJP »

Tak wygląda na mt'kach

Obrazek

Pojeździłem dzisiaj z kolegą w okolicach toru crossowego i na torze

https://www.google.pl/maps/place/Tor+mo ... ee442dcf3b" onclick="window.open(this.href);return false;

i muszę przyznać, że jestem zadowolony z efektów. Chciałem wyczuć auto w terenie - kiedy włączać reduktor, blokadę itd. Ale się okazało, że nie włączyłem ani jednego ani drugiego - przynajmniej tam nie miałem takiej potrzeby.

Moje wcześniejsze doświadczenia w jeździe w terenie były związane z trudniejszymi wyjazdami dobrze zrobionym TJ'tem na których goodriche słabo się sprawdzały (później zostały zmienione na nalewki z bieżnikiem simex). Dlatego trochę obawiałem się, że auto w wielu miejscach w błocie będzie stało. Okazało się, że radzi sobie dość dobrze. Nawet z tymi progami da się jeździć. Nie zrobiliśmy wszystkich podjazdów, bo niektóre są dla aut z bardzo dużym kątem rampowym.

W przyszłym tygodniu pierwsza trasa turystyczna z roadbooka :mrgreen:

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2132
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: LC120 by MichalKJP

Post autor: plum76 »

jakoś wydaje sie jakbyś podniósł to auto z 10cm. Wstaw 35 cali i bedzie pięknie.
pawel

MichalKJP
Posty: 115
Rejestracja: 22 gru 2014, 00:41

Re: LC120 by MichalKJP

Post autor: MichalKJP »

Pan 10 cm liftu i koła prawie 35" stoi 4 m obok landka.

Obrazek

Landek to ma być górski dupowóz :)

MichalKJP
Posty: 115
Rejestracja: 22 gru 2014, 00:41

Re: LC120 by MichalKJP

Post autor: MichalKJP »

W zeszłym tygodniu robiłem trasę 18 z roadbooka BFG i wszystko ok. Dzisiaj mały wypad na tor motocrossowy i na powrocie, po wjechaniu na asfalt włączył się check engine. To efekt dotknięcia asfaltu mtkami? :mrgreen:

ODPOWIEDZ