J9 by roger87

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

roger87
Posty: 41
Rejestracja: 08 sie 2014, 21:28
Auto: kzj 95
Kontakt:

J9 by roger87

Post autor: roger87 »

Szanowni,

Po niespełna miesiącu zakupiłem autko na dalsze wycieczki. Trafił mi się całkiem przyzwoity model użytkowany przez starszego pana który tosię wykorzystywał do ciągnięcia łódki na mazury raz na rok. Autko zostało sprawdzone przez rzeczoznawcę i mechaników. Mechanicznie samochód bez zarzutów, brak przecieków, nic się nie grzeje, deklarowany przebieg ok 250 tyś km wydaje się być realny. Jedyne co w nim zrobiłem to konserwacja, oleje i klocki. Od zakupu, czyli niecałe dwa tygodnie temu, przejechałem nim jakieś 2 tyś kilometrów. Autko jest niestety w ubogiej wersji ale za to mechanicznie i blacharsko bez zarzutu. Jedyna rzecz, której mi w tym aucie brakuje to klimatyzacja. Druga "wada" to... kolor. Dla większości moich znajomych biały kolor nie pasuje do terenówki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po zakupie auta planuję go wyposażyć w auto wyprawowe i za dwa lata wyjazd na Sybir.

Pozdrawiam
KR

PS. Zdjęcia nie zostały zrobione przeze mnie. Własne zrobię niebawem

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Beduin »

roger87 pisze: Druga "wada" to... kolor. Dla większości moich znajomych biały kolor nie pasuje do terenówki.
Zmień znajomych - taka moja rada.

Awatar użytkownika
ems!
Posty: 175
Rejestracja: 07 paź 2013, 11:12
Auto: Godzilla HZJ78, Fenix HDJ100, Kronos V8
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: ems! »

Bardzo fajny herbatnik, a biały to najfajniejszy kolor dla toyotki.

Pozdrawiam emsi

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8367
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Rokfor32 »

Na biały strasznie niefajnie widać rdzę ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Beduin »

Rokfor32 pisze:Na biały strasznie niefajnie widać rdzę ... :mrgreen:

Jak napisał roger87: "blacharsko bez zarzutu", więc nic nie widać!

Weź pod uwagę, że samochód pewnie 365 dni stał w garażu a jak starszy pan jechał nim na mazury, to pewnie w słoneczną pogodę. No i płakał jak sprzedawał... ;)

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8367
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Rokfor32 »

Ja komentuje podejście "ofroaderów" :wink: Auto używane w terenie prędzej czy później z rudą idzie w tango - a na białym ... no nieładnie wygląda ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Kwieczor »

jak upilnujesz rudego to biały jest jednym z najfajniejszych kolorów do dużych aut.
Widziałem ostatnio białą Tundrę na parkingu - optycznie wydawała się większa i bardziej masywna od F250, który stał parę alejek dalej...

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Beduin »

Rokfor32 pisze:Ja komentuje podejście "ofroaderów" :wink: Auto używane w terenie prędzej czy później z rudą idzie w tango - a na białym ... no nieładnie wygląda ... :mrgreen:

Ja jestem biały. Zawsze chciałem mieć rudą - nigdy nie miałem :cry: Ale myślę, że jak już bym miał to ładnie byśmy wyglądali... :mrgreen:

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Maru123
Posty: 427
Rejestracja: 14 cze 2011, 14:34
Auto: KDJ95 02'
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Maru123 »

fajne auto, a jak kolor się nie podoba to plastidip lub folia i masz kolor jaki chcesz :)
a tak wogóle to bardzo ciekawe masz zestawienie kolorystyczne auta- biały na zewnątrz i beżowy środek. bardzo mało aut miało taką tapicerkę, zazwyczaj w beżu były najwyżej wyposażone modele ze skórą i automatem.
z jakiego rynku pochodzi auto?

roger87
Posty: 41
Rejestracja: 08 sie 2014, 21:28
Auto: kzj 95
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: roger87 »

Maru123 pisze:fajne auto, a jak kolor się nie podoba to plastidip lub folia i masz kolor jaki chcesz :)
a tak wogóle to bardzo ciekawe masz zestawienie kolorystyczne auta- biały na zewnątrz i beżowy środek. bardzo mało aut miało taką tapicerkę, zazwyczaj w beżu były najwyżej wyposażone modele ze skórą i automatem.
z jakiego rynku pochodzi auto?

Szwajcaria

Awatar użytkownika
Jerry
Posty: 213
Rejestracja: 17 wrz 2011, 21:26
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: Jerry »

Biały jest super!
Waham się, czy swojej tak nie okleić :)
Drugi plusik to brak dziur w blachach. U mnie po zdjęciu tych badziewnych plastików jest ser szwajcarski ;)
Bez klimy da się obejść - włączam chyba rzadziej niż raz do roku :)
Bardziej blokuje blokady dyfra. Bez tego bardzo traci w terenie.
Ogólnie - bardzo ładny egzemplarz!

loskisielos
Posty: 23
Rejestracja: 19 lis 2013, 16:32
Auto: J95 1KZ-TE
Kontakt:

Re: J9 by roger87

Post autor: loskisielos »

Biała 95 na białych toyotowskich stalówkach z lekkim liftem wygląda wielkościowo jak 100 :P i jakoś sie mniej brudzi :P

ODPOWIEDZ