Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: endurance »

All,

ponieważ pojawił się głos, że nie można w prosty sposób znaleźć kiedy i o jakim charakterze odbywa się impreza/spotkanie/ lub coś.
Proponuję zamienić dział Slajdowiska/Spotkania/Imprezy na Kalendarium, ale po kliknięciu nie mielibyśmy standardowego widoku forum tylko kalendarz np. z wypisanymi na dany miesiąc wydarzeniami. Widok dowolnie wybierany dzień, tydzień i miesiąc. Każdy który może pisać na forum mógłby dodawać wydarzenia, ale lista tematów byłaby stała np. imprezy własne, slajdowiska itd. po to musi być zamknięta lista, żeby gdzieś na górze zrobić filtr wyboru, dla tych których interesuje konkretne wydarzenia. Więc dodający wybierałby datę, godzinę i temat wydarzenia, a w opisie pisałby już szczegóły. W ogólnym widoku mielibyśmy wyświetlony tylko temat na danym dniu i godzinie, ale po kliknięciu wyświetliłoby się szczegóły np. w oknie obok lub dymku.
Mielibyśmy taki CRM forumowy. Oczywiście jak już powstanie portal tlc to będzie gdzieś z głównej strony dostępny.
Co myślicie ułatwi?
Serwerouczywywaczu jak myślisz jakiegoś gotowce http://www.bigwebmaster.com/JavaScript/ ... Calendars/" onclick="window.open(this.href);return false; ?

a jak powyższe "nie dobre" to delete

zawracacz gitary
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: fobos »

Żadne "delete", świetny pomysł. Jeśli chodzi o imprezy to poszedł bym jeszcze dalej.
Kalendarium jako zapowiedzi, by każdy mógł sobie zarezerwować czas.
Na forum dyskusja na temat imprez które mają się odbyć, czy właśnie trwają.
Archiwum w którym będą relacje z imprez które się odbyły.
TLC AdventurePedia - opisy wypraw i różne informacje dla wielkich i małych podróżników.

Ale dalszą dyskusję dał bym w "klubowych".

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: endurance »

jeżeli mógłbym prosić to dyskutujmy tu, przecież może ktoś kto nie jest "niebieskim" może mieć świetny pomysł.
CRM-tlc.org.pl dla każdego :)

publiczny
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: endurance »

Fobos zakasał rękawy i robi sam blogi, więc i ja może podrzucę gotowca w tym temacie np. takiego

http://www.polkasteam.pl/przydaski/kalendarz.html" onclick="window.open(this.href);return false;

powyższe wykorzystuje technologie googla, ale zrobiłem to w notatniku i w kilka chwil.
jak Zarząd i Forumowicze powiedzą, żeby tak dodawać informacje o np. slajdowiskach to będę działał dalej.
Oczywista, oczywistość jest taka, że jak powstanie portal to będzie tam podobne narzędzie i będzie wszystko ładnie i pięknie na www tlc

propozycjoner
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: RobertK. »

Super..... :D :D
Jedyne co bym zmienił to kwestia w zakładkach tydzień, miesiąc pojawił się wpis zaczynający się od miejscowości, bo jak wydarzeń będzie kilka....lub jeśli najedziesz myszką na dany dzień/wydarzenie żeby się dymek z opisem otwierał sam bez klikania z pełnym info.
W zakładce plan dnia wszystko bardzo czytelne
Szata graficzna do ustawienia pod szatę strony i osadzenie w niej to dalszy etap :)

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: czobi »

nieuchronnnie zmierzamy ku temu zeby nic nie znalezc tutaj.
podtydziem podmiesiac, blada kurza morda pinc tych imprez w roku, miszce
pelny optymizmu i wiary w wasze idee, bartus pan.

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: endurance »

@czobiku :)

masz 100% racji to ma się wszystko znaleźć TU na www tlc i jestem tego samego zdania co Ty, z moich wszystkich wypowiedzi zawsze podkreślałem, że chce znaleźć wszystko TU. Pewnie zmiany będą, Ty masz bliżej to Zarządu, to co teraz dałem to taki test/próba/jakaś możliwość, to amatorszczyzna, ale jakaś podpowiedź do dalszej ewolucji.

jednoportalowy
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: czobi »

oby to byly testy chlopaki, slyszalem kilka razy ze nie widze calosci, tak jest
natomisat dochodzimy , w bolesnej praktyce, do moomentu ze przestalem tu cos wieszac
bo , na razie przynajmniej, nie wiem czy mongolia to
- relacje z azji
- wyjazdy zagraniczne
- podroze za domek i chalupe
- wielkie wojaże
- blogspotmogewszytsko

serio!

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: RobertK. »

jak ma być na forum.....nigdy nie znajdziemy.....jakoś (może naiwny jestem)podobno nowa strona ma być, a tam zakładki nie tylko główna/stowarzyszenie/klubowicze/galeria (do której nie zaglądałem od lat), ale parę jeszcze innych w tym kalendarium .....ważnych.....cóż po owym zebraniu zarządu w dniu jutrzejszym ponoć jak zrozumiałem jakieś propozycje mają być....
Osobiście sam się też mało odnajduje w tym multum wątków/ działów / pod wątków- wątków :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Kalendarium - kalendarz z wydarzeniami

Post autor: Addams »

Taaaa, po zebraniu zarządu... Kononowicz zostaje prezesem, nic nie będzie! Howgh

ODPOWIEDZ