Wywalanie logowania

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

lecchu
Posty: 329
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:42
Auto: HZJ80
Kontakt:

Wywalanie logowania

Post autor: lecchu »

Cze
Jak wpisze tlc.org.pl to otwiera mi stronę główną. U góry są pola do logowania - loguję się, wygląda, że poprawnie, bo znikają pola do loginu i hasła. Nastepnie klikam "Forum", aby zerknąć, co w swej szczodrobliwości skrobnęli nań od ostatniej mej wizyty PT Forumowicze ...i muszę się ponownie zalogować. Dzieje się tak od myślę dwóch-trzech dni, za każdym razem (znaczy problem powtarzalny jakby).

WinXP, Firefox 14.0.1

pzdr.
L.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Wywalanie logowania

Post autor: konus »

Spróbuj zalogować się na zakładce forum przejść do TLC.org.pl i z powrotem na forum. Zobaczymy.
Z logowaniem faktycznie były zmiany.

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: Wywalanie logowania

Post autor: Emu »

A ja wam po wiem, że nie od paru dni a od początku po zmianie designu to forum nie działa poprawnie. To o czym pisze Lecchu to jedno (już o tym pisałem gdzieś wcześniej). Inną kwestią jest to że nie da się przejść bezpośrednio do wątku klikając na na link wysyłany w powiadomienu emailowym - forum nie pamięta użytkownika i karze zalogować. A po zalogowaniu wywala na strone główną zamiast do wątku. TLC to jedyne forum jakie znam które nie pamięta userów - za każdym razem trzeba się logować.
To pierwsze forum było dużo przyjaźniejsze dla użytkownika.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Wywalanie logowania

Post autor: konus »

U mnie działa logowanie jak i przejście z maila do odpowiedniego wątku.
Obecnie jest tak ze nie logujemy sie na forum a do panelu administracyjnego cms i to moze być przyczyna niektórych kłopotów.

Wcześniej zgłoszeń żadnych nie było. Emu gdzie pisałeś o problemach tutaj gdzieś w sprawach do modow? Moze mi utknęło?

Dzis forum zamykam,bedą kolejne zmiany, postaram się wywołać u siebie ten problem.

Emu zaloguj sie przez tego linka i zaznacz zapamiętaj mnie http://tlc.org.pl/index.php?option=com_user&view=login" onclick="window.open(this.href);return false;
I sprawdź czy bedzie tak samo czy cos Ci sie poprawi.

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: Wywalanie logowania

Post autor: Emu »

Po klikięciu na ten link i odznaczeniu "pamiętaj mnie" już wszystko nareszcie działa ok. Dzięki konus.

lecchu
Posty: 329
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:42
Auto: HZJ80
Kontakt:

Re: Wywalanie logowania

Post autor: lecchu »

Jak zaloguję się na zakładce Forum, to strona trzyma zalogowanie (mogę swobodnie przechodzić na poszczególne linki, w tym na główną).

Pzdr
L.

ODPOWIEDZ