Usuwanie postów

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Usuwanie postów

Post autor: pki »

Czy szanowna administracja usuwa posty bez podania przyczyny i informacji do autora? :mrgreen:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: konus »

Szanowna Administracja nie jest od tego i nie zajmuje sie postami użytkowników forum.
Robią to moderatorzy i powinieneś dostać info o powodzie usunięcia postu, chyba ze był niezgodny z regulaminem.

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: wolf »

pki pisze:Jako że tematu o podobnej tematyce nie znalazłem pragnę go niniejszym zacząć. Za z pół roku temu zdemontowałem tylny lewy narożnik zderzaka celem konserwacji pod nim, jeszcze nie zdążyłem go założyć :mrgreen:
Jeżeli rozchodzi się o powyższe, to śpieszę poinformować, że nie został usunięty, a jedynie przeniesiony.

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: pki »

Ano, chodzi, a gdzie go teraz znajdę? W liście moich postów co ciekawe go nie ma :?

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: pki »

??

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: Cooder »

To forum jest moderowane. Posty niezwiązane z tematem wątku lub niezgodne z regulaminem są usuwane bez informowania autora o tym fakcie i o przyczynach. Fakt jest widoczny - postu nie ma, przyczyna oczywista - post nie na temat lub niezgodny z regulaminem. Prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy za uwagę. :wink:

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: pki »

Rozumiem, ale wolf napisał że nie został usunięty a przeniesiony?!?!?!?!

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: Remiołek »

Wolf napisał prawdę. Post został przeniesiony do części forum gdzie lądują m.in. posty uznane za "niemerytoryczne", obraźliwe, tak zwane "kasztany" i tym podobne. Natomiast wspomniana część forum (swoiste "archiwum") jest niedostępna dla większości użytkowników (w tym klubowiczów/stowarzyszonych).

Myślę @Pki, że uzyskałeś już pełną informację na drążący Twoją ciekawość temat i na tym zakończymy.

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: pki »

Skończymy jak się dowiem czym post typu "co dziś naprawiłem/zepsułem w swojej tojce" koliduje z regulaminem. A może wcześniej :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: kylon »

W najbardziej dosadny sposób - prawdopodobnie został uznany za popychanie nikomu nie przydatnych pierdół czyli mało ciekawy merytorycznie temat czyli kasztan. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: Addams »

Drąż, drąż Pki :mrgreen:
Już tylko dwóch Modów nie zajęło stanowiska :mrgreen:

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Usuwanie postów

Post autor: Cooder »

kylon pisze:W najbardziej dosadny sposób - prawdopodobnie został uznany za popychanie nikomu nie przydatnych pierdół czyli mało ciekawy merytorycznie temat czyli kasztan. :mrgreen:
pki, czy ta odpowiedź Cię satysfakcjonuje i już możemy zamknąć temat? podziwiam Twoją wytrwałość w dochodzeniu losów tego wiekopomnego postu...
pki pisze:Skończymy jak się dowiem czym post typu "co dziś naprawiłem/zepsułem w swojej tojce" koliduje z regulaminem. A może wcześniej :mrgreen:
Raczej wcześniej :mrgreen:

Zablokowany