nowy dział - wycieczki dookoła komina

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

maras
Posty: 234
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:28
Auto: kiedyś KDJ 95 vel Krowa :)
Kontakt:

nowy dział - wycieczki dookoła komina

Post autor: maras »

Jako, że czasami życie zmusza do realizacji wypraw w skali mikro, może warto założyć nowy dział :?: Sporo ludzi szwęda się na parę godzin, na łikend itp wokół komina. Do wypraw to średnio pasuje, impreza otwarta to to nie jest.
Jest wprawdzie przyklejony wykaz ciekawych miejsc, ale moim zdaniem, tam powinna być tylko ogólna kopalnia wiedzy o ciekawych miejscach ew. z linkiem do czyjegoś opisu.

Co na to szanowne Towarzystwo :?:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: nowy dział - wycieczki dookoła komina

Post autor: Kames »

Jak dla mnie moze byc :wink: zakładaj temt w odpowiednim dziale ,a nie pytaj bo nie robisz nic zabronionego

maras
Posty: 234
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:28
Auto: kiedyś KDJ 95 vel Krowa :)
Kontakt:

Re: nowy dział - wycieczki dookoła komina

Post autor: maras »

No właśnie chodzi o ten "odpowiedni" dział :wink: No dobra, potem naskrobię coś w "imprezach otwartych" a jeśli pojawi się więcej tematów, może powstanie osobny dział.


czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: nowy dział - wycieczki dookoła komina

Post autor: czobi »

WYPRAWY TE DUZE I TE MALENKIE
??
nazwicie to jednoznacznie jakos- blizsze i bliskie albo wokol komina czy cokolwoiek
bo sie wszytsko popier.... a groch z kapusta. a ludzie,jak widac dotychczas, nawet postu witaj nie potrafia znalezc

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: nowy dział - wycieczki dookoła komina

Post autor: Zbyszek »

Namawiam na trasy Rajdu nieustajacego. Biorę w tym udział i na razie jestem pierwszy ( sądząc po zdanych kartach przejazdu)a trasy którymi już przejechałem bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły a w przypadku pojezierza brodnickiego zdziwiły (Ze takie fajne miejsca istnieją ). Można tam także jeździć nie biorąc udziału w rywalizacji.

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: nowy dział - wycieczki dookoła komina

Post autor: Kames »

czobi pisze:WYPRAWY TE DUZE I TE MALENKIE
??
nazwicie to jednoznacznie jakos- blizsze i bliskie albo wokol komina czy cokolwoiek
bo sie wszytsko popier.... a groch z kapusta. a ludzie,jak widac dotychczas, nawet postu witaj nie potrafia znalezc
SZOBI zrobione brachu dostane teraz busi

ODPOWIEDZ