Nowe forum?

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: Gladzio »

test

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: Gladzio »

Konus co z tymi aktywnymi wątkami? Coś tam jest ale na pewno nie działa to jak kiedyś...
Strona wzbogaca się o nowe fotki/banery kiedy póki co dla niektórych nadal jest niefunkcjonalna...

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: konus »

Pytałem się czy działa nie było narzekania więc dalej nie robiłem.
NIgdy nawwet nie prszyszło mi do głowy aby kliknąć w aktywne wątki więc nawet niewiem co tam iało by być.

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: Gladzio »

Aktywne wątki źle działają. Wcześniej były to wylistowane wszystkie wątki posortowane wg daty ostatniej opowiedzi/utworzenia nowego wątku. Łatwo było śledzić gdzie ktoś odgrzebał stary temat bądź utworzył coś nowego.
Teraz wogóle to wszystko jakoś działa bez składu i ładu - nie wiem wogóle jaka jest logika w "Nowych wątkach" - coś się pojawia potem znikają...
Prośba o przywrócenie aktywnych bo dla mnie to podstawa przeglądania forum. Całą dzienna aktywność mam jak na dłoni po jednym kliknięciu.

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: Gladzio »

Dobra widzę już że nowe wątki robią podobnie jak aktywne i pokazują wątki tylko z danego dnia dlatego z rana jest pusto. Spoko. Mimo wszystko wolałbym żeby aktywne też były bo łatwiej wrócić do tego co ktoś np wczoraj napisał - nie trzeba szukać i przypominać sobie w którym dziale to było...

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: MariuszS »

Właśnie, dokładnie chodzi o sytuację, kiedy się wraca z jakiegoś wyjazdu, i trzeba "nadrobić zaległości" w czytaniu.
W takim przypadku "Aktywne" były nieocenione. :-)

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: konus »

W aktywnych na dole jest do zaznaczenia z jakiego okresu to jest. Po wyborze to nie działa?

Napiszcie dokładnie jak to ma działać bo jak pisałem nigdy tego nie widziałem.

Awatar użytkownika
Transporter
Posty: 141
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:20
Auto: KDJ 120
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: Transporter »

A jest możliwość zrobienia funkcji "zobacz nieprzeczytane posty"?
Wtedy po kilkudniowej nieobecności, czy nawet 1 dniu, jest mozliwość obejrzenia wszystkich postów, które zostały napisane, a których nie odwiedziliśmy.

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Nowe forum?

Post autor: qberus »

Wchodząc w ten link

http://tlc.org.pl/forum/search.php?search_id=newposts" onclick="window.open(this.href);return false;

bez logowania trafiacie w zakładkę "Nowe posty". Jeżeli nie jesteście zalogowani to wypluwa wszystkie posty posegregowane od najnowszego w dół. Można czytać do woli.

Żeby tak było zawsze wystarczy w zakładce przeglądarki zmienić na stałe ścieżkę tak aby odnosiła się bezpośrednio właśnie do "Nowych wątków". Próba odnalezienia tego katalogu nie powiedzie się z poziomu "Forum" ponieważ zakładka "Nowe posty" jest niewidoczna dla niezalogowanych.

A ja od siebie mam jeszcze prośbę :wink:. Dało by się tak zrobić żeby po zalogowaniu wrzucało nas z powrotem do przeglądanego przed zalogowaniem wątku ? ( chodzi o sytuację kiedy klikasz "odpowiedz" nie będąc zalogowanym ) W tej chwili wywala do głównego a jak się odgrzebuje coś starszego to trzeba szukać od nowa co jest ... wnerwiające :evil:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: konus »

qbertus twój link rozwiązuje problem chłopków?
Jeśli tak to podmienię linkowanie i tyle.

Co do drugiego pomyślę jest to do zrobienia oczywiście. Tylko coś się z sesją ostatnio waliło więc chwilę to potrwa.

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Nowe forum?

Post autor: qberus »

konus pisze:qberus twój link rozwiązuje problem chłopków?
I tak i nie.

Tak ponieważ można dzięki niemu dostać się do "Nowych postów" bez logowania i przeczytać wszystko co się działo chronologicznie wstecz. Zapisałem po prostu ścieżkę nowych wątków po zalogowaniu się i używam jej nie logując się. Czyli mamy coś jakby aktywne wątki i takie małe obejście zabezpieczeń :mrgreen:

Nie ponieważ w jakiś sposób serwer sprawdza chyba jakie wątki były "Nowe" podczas ostatniego Twojego logowania i po zalogowaniu wywala część tych widzianych, i często kończysz z pustą listą. Jak chcesz odpowiedzieć na jakiegoś posta to jest kicha bo trzeba go szukać.

"Aktywne wątki" to w tej chwili mieszanka giełdy, regulaminu i czegoś tam jeszcze i nie ma to wszystko nic wspólnego z wątkami, które rzeczywiście są aktywne.

Optymalnie byłoby gdyby "Nowe posty" zostały jak są a "Aktywne wątki" pokazywały to co pokazują w tej chwili "Nowe posty" bez logowania.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: konus »

Jeśli to rozwiąże problem to będzie tak zrobione.
Ja po prostu nie wiem jak powinno to wyglądać.

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Nowe forum?

Post autor: qberus »

Ja też nie. To tylko spostrzeżenia w miarę dociekliwego laika :wink:

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1827
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: irko »

Wcześniej w aktywnych tematach pojawiały sie WSZYSTKIE WATKI od ostatnich odwiedzin nie czytane.
Czasami bylo tego kilka stron.
W nowych - tylko najświeższe

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Nowe forum?

Post autor: konus »

Irko wyjasnij tylko co oznacza wszystkie wątki? Wszystkie tematy? Wszystkie tematy w których osoba brała udział?

ODPOWIEDZ