Ogladniete samochody

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
speedy
Posty: 199
Rejestracja: 26 gru 2008, 03:17
Auto: VZJ95 98r
Kontakt:

Ogladniete samochody

Post autor: speedy »

Dotyczy topicu Bylem widzialem ogladalem.
Moze jestem jakims tam zboczencem :D jednakze czy nie daloby sie stworzyc tematu albo zmienic(w zasadzie istniejacego)w ktorym bylyby opisy zdjec samochodow ogladnietych i opinie ogladaczy :D i tylko tyle a ewentualne pytania kupujacych na priv .Zmierzam do tego ze w topicu Bylem.... jest 8 stron z czego tak naprawde sa tam opisane ze 4 samochody reszta to jakies wywody jak dla mnie czasem bezsensowne np Cobretti,
Ale topic chiba siem tyczy wózków z poza forum :wink: :wink: :wink:
Pawel albo Magnus napisał(a):
Chińska 120 w Polsce :mrgreen:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10991428
Nooo, takim tylnonapędowym cudem, to tylko w teren :roll:

Przez co topic staje sie upierdliwy do przegladania. Nie wiem czy przekazalem co chcialem ale moze ktos mnie zrozumie pozdrawiam speed

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: Ogladniete samochody

Post autor: milczacy »

Ja tam Cie doskonale rozumiem, ale odsiewanie ziarna od plew nawet w bajkach nie jest proste :roll:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Ogladniete samochody

Post autor: konus »

sppedy no niestety tak to zostało podzielone i ja na to dużego wpływu nie miałem.
Faktycznie lepiej by było gdyby ogłoszenia były wklejone z opisem, kontaktem i fotką bo takie info przetrwa dłużej niż link, oraz zdecydowanie lepiej by było gdyby komentarze udzielały osoby zorientowane w temacie a nie takie którym się tylko wydaje, ale może od teraz będzie fajnie ten temat wyglądał.

Przy okazji przypominam o wykrzykniku w każdym poście, zgłaszajmy gówna odpowiednio je opisując.

ODPOWIEDZ