Z jakiego powodu zodstał usuniety post o sprzedazy Hiluxa?

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

DJ Hil-Lj70
Posty: 537
Rejestracja: 09 paź 2017, 10:38
Auto: był Hillux 2007, był LJ 70 1989, aktualnie LJ 70 z 1986
Kontakt:

Z jakiego powodu zodstał usuniety post o sprzedazy Hiluxa?

Post autor: DJ Hil-Lj70 »

Witam,
bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego mój post, zgodny z regulaminem, o sprzedaży mojego Hiluxa został usunięty bez jakiejkolwiek informacji.
Moim zdaniem przy najmniej powinienem dostać informacje w tej sprawie z wyjaśnieniem co jest powodem usunięcia postu.
Wielokrotnie widziałem posty niezgodne z regulaminem, gdzie administrator pouczał, ze należy zmienić post, a nie wykasowywał go od razu.
Uważam, ze wszędzie obowiązują zasady dobrego wychowania i kulturalnego odnoszenia sia do innych, także na tym forum.
Jestem niemile zaskoczony takim zachowaniem, ponieważ udzielam się na forum od roku i nigdy nie spotkałem się tutaj z takim zachowaniem.
Czy mogę liczyć na jakieś wyjaśnienia w tej kwestii od osoby, która wykasowała mój post??
pozdrawiam
Darek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Z jakiego powodu zodstał usuniety post o sprzedazy Hilux

Post autor: luk4s7 »

Darek Hil-Lj70 pisze: Wielokrotnie widziałem posty niezgodne z regulaminem, gdzie administrator pouczał, ze należy zmienić post, a nie wykasowywał go od razu.
No to chyba sam znalazłeś odpowiedź.

Wiesz, bardzo chciałbym każdemu z kilku tysięcy użytkowników zwrócić uwagę, dać drugą szansę, poprosić o dodanie postu zgodnie z zasadami itd. Ale proporcje działają bardzo na niekorzyść moderatorów. Jest nas paru, a ostatnio właściwie trzymam tu (jako taki) porządek tylko ja jeden. Robię to całkowicie społecznie, wkładając tyle dobrej woli i własnego czasu ile daję radę.
Dodaj post zgodnie z regulaminem, który to nie jest specjalnie trudny do zastosowania, a wierz mi że włos mu z głowy nie spadnie.

DJ Hil-Lj70
Posty: 537
Rejestracja: 09 paź 2017, 10:38
Auto: był Hillux 2007, był LJ 70 1989, aktualnie LJ 70 z 1986
Kontakt:

Re: Z jakiego powodu zodstał usuniety post o sprzedazy Hilux

Post autor: DJ Hil-Lj70 »

Pełen szacun dla Ciebie za dobrą robote, wiem , że udzielasz się tu bardzo aktywnie i bez wynagrodzenia, ale:
1. W nagłówku podałem , ze chodzi o Hiluxa z 2007 roku 2,5 120 KM z PL salonu
2. Napisałem w tekście , ze sprzedaje swoje prywatne auto i podałem link do aukcji na otomoto
3. Podałem cene auta
4. Pozdrowiłem wszystkich.
Wyjasnij pls, co było niezgodne z regulaminem, zebym poprawił się na przyszłość.

(przeczytałem jeszcze raz regulamin i nie znalazłem tam żadnego punktu, który bym złamał pisząc pisząc treść posta o sprzedaży mojego auta).

Szacun i pozdro
Darek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Z jakiego powodu zodstał usuniety post o sprzedazy Hiluxa?

Post autor: luk4s7 »

Dzięki za zrozumienie. Cieszę się że mam człowieka na poziomie po drugiej stronie bo zdarzały się dość buraczane reakcje.

Z tytułu postu musi jednoznacznie wynikać czy chodzi o kupno, sprzedaż czy coś innego. Służą temu literki [K], [O] itd. W Twoim poście tytuł nie zawierał chociażby słowa „sprzedam”. Reszta faktycznie była OK.
Taki tytuł mocno utrudnia szukanie ludziom zainteresowanym - spójrz na widok listy. Dlatego trzymamy się tej zasady i już.

Oczywiście były i są stare ogłoszenia dużo gorsze. Jak już jednak pojawi się kilka odpowiedzi (bo ja nie mam czasu oczywiście wszystkiego natychmiast weryfikować) to już zostaje mi tylko poprawić albo olać. Stąd takie kwiatki.

DJ Hil-Lj70
Posty: 537
Rejestracja: 09 paź 2017, 10:38
Auto: był Hillux 2007, był LJ 70 1989, aktualnie LJ 70 z 1986
Kontakt:

Re: Z jakiego powodu zodstał usuniety post o sprzedazy Hilux

Post autor: DJ Hil-Lj70 »

W takim razie przepraszam serdecznie i poprawiam się :-)
Pozdrawiam serdecznie
Darek

ODPOWIEDZ