Brakuje działu pt prezentacja sklepów i warsztatów

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
oradek
Posty: 805
Rejestracja: 06 lis 2017, 19:46
Auto: Lj73 po 1990

Brakuje działu pt prezentacja sklepów i warsztatów

Post autor: oradek »

Szanowna Administracjo Forum,
Zgłaszam wniosek racjonalizatorski, stworzenia nowego działu, w którym, w odróżnieniu od reszty forum, autopromocja byłaby wskazana.

Jako użytkownik leciwego Lc, katowanego nieustannie, poszukuję warsztatów i sklepów.

Znam już kilka, w kilku wisi moje zdjęcie pt "tych klientów nie obsługujemy".

Dobre sklepy i warsztaty pośrednio znam dzięki forum, ale byłoby mi miło gdybym nie musiał się domyślać, że np kolega Z sprzedaje dobre wyciągarki E, a kolega K prowadzi genialny sklep i serwis w Warszawie a R prowadzi warsztat w S itd itp.

Autopromocja w działach samopomocy jest niezgodna z net-etykietą, więc stworzenie działu w którym właściciele sklepów i warsztatów lub użytkownicy będą mogli dodawać miejsca warte polecenia byłoby BARDZO WSKAZANE.

Pomoże to w promowaniu Forum oraz zasłużonych użytkowników.

Myślę, że czasy gdy wszystko robiliśmy sami skończyły się z wprowadzeniem pieniądza, więc wskazanie że ktoś ma warsztat i coś w nim robi w LC i to z sukcesami, pomoże także użytkownikom forum.

Nie chciałbym aby lał się hejt, więc taki dział ograniczył bym jedynie do "lajków / poleceń" bez działu "skarg i zażaleń".
Może nawet głównie do autopromocji użytkowników forum plus jakiś jeden wątek pt. "polecane warsztaty/serwisy/sklepy".

Jest internet i kurierzy, użytkownicy mają auta, więc nie widzę potrzeby dzielenia tego na regiony.

Dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku :)

Aha - nie reprezentuję warsztatu ani sklepu - jestem raczej w kategorii "kierownika warsztatu klient ulubiony" :)

J73 1991 Oradek

ODPOWIEDZ