Inne-giełdowe - problemy techniczne?

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Inne-giełdowe - problemy techniczne?

Post autor: cosi »

Witam,
czy może ktoś mi w przystępny i logiczny sposób wyjaśnić czemu moje ogłoszenie o sprzedazy samochodu w "Inne-giełdowe" jest systematycznie usuwane? Czy to dlatego że to nie Toyota? Nie zauważyłem takiego punktu w regulaminie by inna marka dyskwalifikowała ogłoszenie na wejściu, a do obu punktów regulaminu się zastosowałem.
Pozdrawiam.
Przemek

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Re: Inne-giełdowe - problemy techniczne?

Post autor: wolf »

Przemek

Mysle, ze bardziej odpowiednim miejscem bedzie portal motoryzacyjny.
Tutaj wszystko kreci sie wokol Toyoty.
Pozdrawiam i Wesolych Swiat Zycze
wolf

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Inne-giełdowe - problemy techniczne?

Post autor: kylon »

Ja to ogłoszenie usuwam. Sprzedaż samochodu nie związanego z marką Toyota raczej nie pasuje w to miejsce. Nie wszystko musi być zapisane w regulaminach. Pewne rzeczy wydają się być oczywiste. Do ogłoszeń o sprzedaży Hyunadaja służą giełdy typy otomoto.pl, rajdy4x4 itp. Jeśli zaraz zaczniemy tu ogłaszać małe Fiaty giełda stanie się jednym wielkim śmietnikiem. Nie posiadamy wyszukiwarki więc ma ona służyć społeczeństwu z forum.
Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe. Bez urazy.

Pozdrawiam
kylon

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Inne-giełdowe - problemy techniczne?

Post autor: margo »

cosi pisze:Witam,
czy może ktoś mi w przystępny i logiczny sposób wyjaśnić czemu moje ogłoszenie o sprzedazy samochodu w "Inne-giełdowe" jest systematycznie usuwane? Czy to dlatego że to nie Toyota? Nie zauważyłem takiego punktu w regulaminie by inna marka dyskwalifikowała ogłoszenie na wejściu, a do obu punktów regulaminu się zastosowałem.
Pozdrawiam.
Przemek
Przemku, tak jak napisał Kylon to forum jest dla klubowiczów i sympatyków Toyoty LandCruiser. Dlatego nawet ogłoszenie sprzedaży Toyoty Yaris potraktowane byłoby jak twoje. Wersje nieterenowe Toyoty mają swój klub i swoją giełdę. Generalnie wszystko co dzieje się na tym forum kręci się wokół Toyoty LandCruiser i innych terenowych ze stajni Toyota. Nie chcemy tu pisać regulaminów na każdy przypadek bo nic innego by tu nie było tylko regulaminy.
Dzięki za zrozumienie i Wesołych Świąt tobie i twoim bliskim życzę.

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Re: Inne-giełdowe - problemy techniczne?

Post autor: cosi »

Ok, zrozumiałem (logicznym było dla mnie zamieszczenie ogłoszenia w "Inne..." niżeli "Sprzedam Toyotę").
Mogę tylko się pochwalić że wczoraj wpłaciłem zaliczkę na wymarzonego HiLux'a :mrgreen: i muszę sprzedać Santafke :D .
Nikt nie chce dla żony/kochanki/syna/ojca etc. etc.? :twisted:

P.S. Rodzinnych, spokojnych i wesołych...

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Inne-giełdowe - problemy techniczne?

Post autor: margo »

No to gratulejszyn za nabycie Hilla, mam nadzieje że się gdzieś spotkamy :D

ODPOWIEDZ