Więcej wiadomości

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Więcej wiadomości

Post autor: LEX »

Uważam, że limit 10 wiadomości to strasznie mało. To pewnie tylko kwestia wpisania odpowiedniej liczby w panelu admina i nie sądzę, aby przy tak niewielkiej ilości użytkowników obciążyło to mocno serwer (w końcu to tylko tekst).

Jeśli się prowadzi z kimś korespondencję to wystarczy 5 razy odpisać i już połowa pojemności zajęta. Strasznie dużo informacji mi poginęło zanim zobaczyłem tak śmieszny limit.

Konus, dopisz jedno zero i powinno być OK

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Więcej wiadomości

Post autor: Kwieczor »

LEX pisze:Uważam, że limit 10 wiadomości to strasznie mało. To pewnie tylko kwestia wpisania odpowiedniej liczby w panelu admina i nie sądzę, aby przy tak niewielkiej ilości użytkowników obciążyło to mocno serwer (w końcu to tylko tekst).

Jeśli się prowadzi z kimś korespondencję to wystarczy 5 razy odpisać i już połowa pojemności zajęta. Strasznie dużo informacji mi poginęło zanim zobaczyłem tak śmieszny limit.

Konus, dopisz jedno zero i powinno być OK
no właśnie - 10 to praktycznie jedna wymiana korespondencji z jednym userem :(

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Więcej wiadomości

Post autor: Cooder »

Przypominam, że tematem wątku jest ilość wiadomości w skrzynce. Bicie piany, przytyki i osobiste wycieczki przeniosłem tam, gdzie jest tego miejsce - do śmietnika.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Więcej wiadomości

Post autor: konus »

Jest 50 wiadomości. Nie zwróciłem na to uwagi po zmianach.

Uciekam z tematu bo zaczyna dryfować w nietechniczne tematy.

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: Więcej wiadomości

Post autor: Remiołek »

Panie i Panowie. Skoro już jest dostępna większa ilość PW, każdy napisał co napisał, a wie co napisał, blokuję wątek. Kolejną razą :wink: będą rózgi i absolutny brak kartki na Święta.

Zablokowany