po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej...

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: Emu »

STACHU pisze:to jako ten gorszy czyli brązowy....dziękuję za wyjaśnienie :mrgreen:
To już się niestety stało, forum podzielono na elitarnych i "forum otwarte". To nie jest dobry sposób integrowania środowiska, raczej masońskie klimaty :mrgreen:

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: STACHU »

Emu pisze:
konus pisze:Emu:
Ftp to sprawa tylko i wyłącznie członków stowarzyszenia i nie będzie propagowana na otwarte forum.
Wielka szkoda..., to rasizm kolorystyczny ! :?
A co będzie kiedy brązowy będzie miał do zaoferowania plik którego nie ma niebieski i zielony ? Im więcej osób miałoby dostęp do ftp tym większa byłaby forumowa baza danych, to byłaby prawdziwa wartość. Może nie ma sensu się aż tak hermetyzować ?
Jakby nie było sensu to nie byłoby podziału na kolory :lol: :lol:
Tworzenie zamkniętych grup społecznych o większych niż pozostali uprawnieniach i przywilejach - choćby do FTP - kreuje efekt tzw "ssania z rynku" i zwiększenie deklaratywności przynależności przez pozostałych do wspomnianej grupy.
Taki sam efekt daje jakakolwiek reglamentacja towaru, usług, itp - czyli brak powszechnego dostępu.

A generalnie - chłopaki klubowe :D mają swoje sprawy wewnętrzne i maja pełne prawo do własnych wewnętrznych mediów, mają forum na które wpuszczają też innych ( brązowych) - celem propagacji swoich idei, itp. i to generalnie jest OK o ile i dopóki to akceptujesz. I nie ma sensu z tym dyskutować, można natomiast:
a. się przyłączyć do grupy
b. pozostać obok i akceptować
c. nie akceptować i się odsunąć.


w kwestiach socjologicznych - walcie jak w dym - taki mój konik ostatnimi czasy :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: STACHU »

Emu pisze:
STACHU pisze:to jako ten gorszy czyli brązowy....dziękuję za wyjaśnienie :mrgreen:
To już się niestety stało, forum podzielono na elitarnych i "forum otwarte". To nie jest dobry sposób integrowania środowiska, raczej masońskie klimaty :mrgreen:

Rany....
Ja w klubie nie jestem - ale generalnie poza kilkoma złośliwymi uwagami starego satyra w pełni to akceptuję. Jak napisałem wyżej organizacja ma pełne prawo do posiadania wewnętrznych kanałów komunikacji, do poruszania swoich spraw - jakie one by nie były.
Jeśli nam to przeszkadza są 3 opcje o których wyżej...

a nie jest jeszcze czwarta - założyć organizację konkurencyjną i też limitować i ograniczać, a co :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: seburaj »

Emu pisze:przekierowanie z maila do wątku z automatycznym zalogowaniem działa, mam nadzieje że trwale.
a u mnie wlasnie przestało :|
link z maila przestał prowadzic do powiadamianego wątku, a problemy z kazdorazowym logowaniem sa constans :roll:

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: STACHU »

a w kwestii przedmiotowej, zerknijcie sobie chłopaki na wzorcowe forum z genialną wprost funkcjonalością - możne za późno, ale może pomoże:
http://www.forum.subaru.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: Addams »

Emu, nigdy taki aktywny nie byłeś jak teraz, kiedy Ci logowanie nie bangla :mrgreen:
Misję integrowania środowiska pozostawiamy zatem Tobie (my sobie nie radzimy), zaproponuj coś od siebie, pewnie Ci przyklaśniemy i się włączymy nawet aktywnie. Proto na przykład nie był kontent, rach-ciach, imprezę robi, integruje, odzew jest, pięknie.
Noricku, Ci w maszynowni społecznie zapitalają, właściwie to nawet maja mało czasu na odpisywanie na jęki. Efekt będzie, ale to nie zajmuje piętnastu sekund.
Remont forum nie polega na zmianie obrazków do których jesteście tak bardzo przywiązani, tylko na zmianie softu na taki, który umożliwi nam pewne działania których nie umożliwiał poprzedni. Kropka. To, że wiekszości z Was to nie interesuje, jest niestety na tym etapie sprawą drugorzedną, pozostaje mieć nadzieję, że zechcecie z nowych narzędzi korzystać i będą Was cieszyć. Forum kuleje raptem piąty dzień chyba (kuleje ale działa), posiedźcie w tym czasie z dziećmi :wink:.
Ograniczcie się na razie do uwag które POMAGAJĄ adminowi usprawnić działanie forum (takich jak Seburaj czy Emek powyżej), koncepcja została ustalona, życzeń i interpelacji w tym momencie się nie przewiduje.
Jeśli ktoś chce ponarzekać na rzekomą elitarnośc klubu- jest do tego odpowiedni wątek na Rajdach.
Stachu- pieknie napisałeś :D
będzie fajnie :wink:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: konus »

To ponieważ wątek zszedł w technicznych to ja tu więcej nie zaglądam. Bez odbioru.

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: Emu »

Addams pisze:
Misję integrowania środowiska pozostawiamy zatem Tobie (my sobie nie radzimy), zaproponuj coś od siebie, pewnie Ci przyklaśniemy i się włączymy nawet aktywnie.
Recepta jest prosta: powrót do korzeni, poprawnie działające, proste i otwarte forum jak do 2010r. Ludzie się sami zintegrują, spontanicznie - bo mają zachowania społeczne w genach. Nie potrzeba organizacji i kultury korporacyjnej z zarządem i komisją rewizyjną żeby się spotykać, razem wyjeżdżać i wymieniać doświadczeniami. Takie jest moje zdanie - dlatego wystąpiłem ze Stowarzyszenia bo widziałem że przeobraża się w Firmę, która organizuje eventy i uczestniczy w targach, a teraz zmienia nasze fajne forum w portal. O wiele bardziej wolałem czasy "partyzanckie" i naturalną spontaniczną niemoderowaną bezwładność.
Pozostanę więc opozycjonistą, będę testował pluralizm na forum ;). A poza tym mam Lexusa a nie Toyotę :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: Addams »

Emu pisze:
Pozostanę więc opozycjonistą, będę testował pluralizm na forum ;). A poza tym mam Lexusa a nie Toyotę :mrgreen: :mrgreen:
Twoje święte prawo :D
Niech ten wątek pozostanie techniczny

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1818
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: irko »

Emu pisze:Adminy i ludziska ze Stowarzyszenia,


6. abstrahując od spraw technicznych – forum estetycznie wygląda fatalnie... ta szarzyzna... Co się stało z ładną grafiką (chyba made by Pyrka) jaka do tej pory cieszyła nasze oczy ?

Zaglądnąłem na forum i powiem te stare BRĄZIKI miały swój urok ziemno/terenowych klimatów.
Przez chwile myślałem że te kolory to tylko na czas remontu
Ale nie ...

Moje zdanie wyrzuconego z klubu sie nie liczy ale BYŁO ŁADNIEJ :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: Addams »

Irko, chyba mylisz kluby :shock:
Ale to nawet zabawne

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1818
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: irko »

Ale w jakim sensie mylę kluby?
Ze niby wcześniej strona nie była w ładnych brązowo/ziemnych kolorach?

MOIM ZDANIEM naprawdę wygląd poprzedni był extra
Taki ofrołdowy ;)
Taki z pazurem
i takiego dizajnu nie miały inne fora

teraz jest plastikowo, szaro niby nowocześnie

wyglad forum i strony jakich wiele :(

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: Addams »

Mylisz kluby z których zostałeś wyrzucony, z TLCOC odszedłeś sam, jednym, prostym, zadziwiającym kliknięciem.
Kończymy offtopa
Nad stroną graficzną strony prace trwają, cierpliwości, będziesz Pan zadowolony

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1818
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: irko »

Addams pisze:Mylisz kluby z których zostałeś wyrzucony, z TLCOC odszedłeś sam, jednym, prostym, zadziwiającym kliknięciem.
Pisaliśmy do siebie na PW, nie chciałem tego tutaj poruszać
A czy nazwiemy to ze ja sie wyrzuciłem, czy klub mnie wyrzucił bo nie chciałem zapłacić składki ... :mrgreen:
Czasami kasa na stole jest ważniejsza od tego co sie robi i co można zrobić dla ludzi ...

Ale odchodzimy od meritum
Jakość działania strony zapewne zostanie poprawiona.
Natomiast jej ogólny wygląd zapewne pozostanie.

Ja tu tylko posty pisze, mnie nie trzeba słuchać ale... NIE PODOBA mi się :wink:

Powodzenia w poprawkach
Ostatnio zmieniony 01 mar 2013, 12:05 przez irko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: po remoncie technicznym na tlc.org.pl jest dużo gorzej..

Post autor: Addams »

irko pisze: czy nazwiemy to ze ja sie wyrzuciłem, czy klub mnie wyrzucił bo nie chciałem zapłacić składki ... :mrgreen:
różnica faktycznie "kosmetyczna", jak między Iranem a Irakiem, czy Wisłą a Wisłokiem :mrgreen:
Jesuuuuu

ODPOWIEDZ