Problemy z logowaniem!!!

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: estewes »

Ja również muszę się logować kilka razy dziennie,ale tylko na iphonie,na kompie bez problemu.

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: Kwieczor »

estewes pisze:Ja również muszę się logować kilka razy dziennie,ale tylko na iphonie,na kompie bez problemu.
mnie wywala czy to na jednym kompie, czy na drugim, na różnych IP - zwykle po ok. godziny muszę się ponownie logować
co ciekawe - jak odpalam przeglądarkę od zera - jestem zalogowany od razu, wywala mnie dopiero potem

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: Kwiatec »

Kwieczor pisze:
estewes pisze:Ja również muszę się logować kilka razy dziennie,ale tylko na iphonie,na kompie bez problemu.
mnie wywala czy to na jednym kompie, czy na drugim, na różnych IP - zwykle po ok. godziny muszę się ponownie logować
co ciekawe - jak odpalam przeglądarkę od zera - jestem zalogowany od razu, wywala mnie dopiero potem
mam identycznie

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: margo »

Osoby, które jeszcze mają problem z zalogowaniem się (zablokowane konto) proszę o kontakt na admin@tlc.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Mamy drugiego admina, bedzie szło szybciej. :mrgreen:

pozdrawiam

Admin #2

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: consigliero »

W zasadzie nigdy nie mam problemów z zalogowaniem ale zawsze , mimo zaznaczenia opcji , zapamiętaj , muszę się powtórnie logować z każdego urządzenia z którego korzystam . Ostatnio korzystam często z Tapatalk i moje pytanie brzmi , czy jest to możliwe do zaimplementowania na naszym forum ?

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: Gałka »

coraz bardziej wku...a mnie to logowanie, trzeba po kilka razy wbijać hasło bo nie zawsze wchodzi i znać ...rachunki :mrgreen: :(
Skończy się tym, że przestanę wchodzić na forum...

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: Kwiatec »

no jest to męczące. ktoś może oficjalnie powiedzieć z czego to wynika??

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: seburaj »

irytujące, fakt

ja zawsze mam okno logowania klikając w link z maila - ale tylko po uśpieniu/wyłączeniu laptopa, trakcie pracy nie... ale omijam to sprytnie zawsze - zamykam to okno przeglądarki z oknami loga i hasła, po czym jeszcze raz klikam link w mailu - i voila ! już nie trzeba logowania ! :mrgreen:

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: milczacy »

Kwiatec pisze:no jest to męczące. ktoś może oficjalnie powiedzieć z czego to wynika??
Oficjalnie nie bardzo mogę, ale nieoficjalnie "się-mi-wydaje" wynika to Kwiatunia z tego, że "miało być lepiej, a wyszło jak zwykle" :mrgreen:
A mówiąc poważnie bez błaznowania, wydaje mi się, że wynika to z tego, że trzeba było "pożenić" logowanie do "Portalu Stowarzyszenia" z logowaniem do forum. Ponieważ technicznie chyba nie chce to zbyt płynnie współpracować (to tak jakby miały się dogadać dwie partie ;) ) to logowanie nie jest tak proste jakie by było w przypadku korzystania z samego tylko forum.
Mówiąc krótko "lepsze wrogiem dobrego" :twisted:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem!!!

Post autor: konus »

Wiem już co jest problemem z logowaniem i podtrzymaniem sesji.
Osoby które mają problemy z logowaniem łączą się na stronę forum jako pierwszą a nie na stronę główną.

Ustawienie ciasteczek do zapamiętania sesji jest ustawione na tlc.org.pl i tą stronę musicie odwiedzić jako pierwszą i nie powinno być wtedy problemu. Po wejściu na forum będziecie zalogowani.

Pokombinuję teraz z ustawieniami zapamiętywania sesji dla jednego i i drugiego przypadku.

ODPOWIEDZ