lodowki Engel

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

poczatkujaca
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2008, 12:53

lodowki Engel

Post autor: poczatkujaca »

Wiem ze podobny temat juz byl, ale zbieram opinie na temat lodowek engel. Bardzo prosze o uwagi za/przeciw oraz wytlumaczenie dlaczego.

dziekuje

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18026
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Jest kilku producentów lodówek sprawdzonych w terenie- mam na myśli wyprawy bo o takie Ci pewnie chodzi 8) Engel jest oczywiście w czołówce obok Bushmana czy Waeco. Ta trzecia jest jednak bardziej cywilna. Ja mam Waeco w cywilnym SUV-ie ze względu na małe wymiary i dopasowanie do miejsca w aucie. Engel oraz Bushman ma metalową obudowę i zatrzaski zabezpieczające ją przed otwarciem podczas jazdy po wybojach. Działają bardzo fajnie.
Wczoraj jeden z klientów stwierdził, że Engel jest bardzo cichy co dla niego było bardzo istotne. Można sobie zamówić dodatkowy pokrowiec termoizolacyjny, który dodatkowo utrzymuje temperaturę nawet gdy lodówka jest wyłączona.
Fajną zaletą Buschmana jest wymienna pokrywa, która zwiększa pojemność lodówki. Ma ona również ukryty przełącznik, który uruchamia lodówkę w razie awarii elektroniki.
O wyglądzie Engela nie będę się rozpisywał bo widzieliście je na targach w Niemczech :wink: 8) Sprzedajemy lodówki Engela oraz Bushmana w podobnych ilościach więc są zwolennicy jednej i drugiej marki. Co kto lubi

ODPOWIEDZ