Mega ważna rzecz

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Mega ważna rzecz

Post autor: finger »

Koledzy, czy istnieja w sprzedazy takie rozkladane krzeselka ktore pozwalaja sie spokojnie wys**c w terenie bez kuckania na Malysza? Takie krzeselko turystyczne z dziura gdzie zawartosc jelit spada sobie elegancko na piaseczek albo inna glinke, krzeselko sie nie brudzi, my je skladamy do nastepnego postoju?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18029
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: kylon »

W sobotę takowe oglądałem na BTT. Kosztowało 28 Euro i miało 5 lat gwarancji :mrgreen:. Na Berlin Wrocław sto lat temu goście mieli zwykłe drewniane krzesło z wyciętą dziurą.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: Pyrka »

Tak - w UK można kupić. Żeby obniżyć koszty srania można skoordynować pracę jelit z kolegą czy koleżanką i napędzanym silnikiem od kosiarki pojazdem ruszać o poranku za górkę we dwoje, co sprzyja integracji na wyjazdach. A na przejazdach sprzęt na hol. Zaprzyj się Finger o łopatę po wykopaniu dołka i dasz radę :wink:

Obrazek

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: finger »

Kylon czemus nie kupil? Szlo by jak swieze buleczki (chociaz buleczki to nie najlepsze okreslenie).

Pyrka, nie kopie dolkow. Uwazam, ze to jest niezgodne z natura. Jestem zwolennikiem dokarmiania zuczkow, wiele zagrozonych gatunkow mozemy pomoc chronic. Z ziemi nie zawsze sobie wykopia, a jesli robie sie to w odpowiednich miejscach to prawdopodobienstwo wdepniecia przez czlowieka jest takie samo jak wdepniecie w mine przeciwpiechotna z okresu II wojny swiatowej.

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: MariuszS »

Dopóki człowiek ma w miarę całe i zdrowe kończyny, to powinien sobie umieć poradzić bez krzesełka.
W końcu, jakaś motywacja do zadbania o podstawową sprawność fizyczną być powinna, a nie tylko same zwolnienia z Wuefu :mrgreen:
Problem się robi przy jakichś urazach i kontuzjach, ale i tu, dobrze wbita łopata (na wyciągnięcie ręki przed sobą) potrafi wiele!
Pozostaje jeszcze wariant bardziej ekstremalny, czyli kawałek liny lub taśmy, sprytnie zawiązany jako szelki do osobnika z potrzebą, a z drugiej strony do drzewa. ;-) Trzeba sobie jakoś radzić! ;-)

Natomiast kwestia "Kopać, czy nie kopać? Oto jest pytanie!" mnie porusza dość mocno, bo przez kilkadziesiąt lat pływałem co roku po Mazurach, i nabawiłem się .... alergii.... :mrgreen:
Czy są Ci znane jakieś poważne publikacje, dotyczące zalet "niekopania", czy jest to prywatna teoria?

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: estewes »

Obrazek

15.99$ i sześć worków na zapas,ale co z pełnymi workami zrobisz? :mrgreen:

http://www.vtarmynavy.com/portable_toilets.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

jak dobrze poszukasz to i w europie znajdziesz :wink:

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: finger »

Zajmuje sie zawodowo ochrona srodowiska, wierz mi na slowo :):):):)

a tak powaznie to kopanie ma chyba wymiar estetyczny, zeby nie rozbic na tym namiotu albo nie wdepnac. Z ekologicznego punktu widzenia to siedlisko bytowania wielu organizmow, zwierzeta sraja w lesie bez zakopywania - sama natura :)

a co do sprawnosci fizycznej i treningu Malysza to napisze tak: mozna uzupelniac plyny w czasie upalu zwykla woda, ale mozna tez zimnym piwem...sra**e to tez relaks!

estewes! worki foliowe sa szkodliwe dla srodowiska!! sr**y tylko na polane!

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: estewes »

to zmień na papierowe i w nie sraj :mrgreen:

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: finger »

wysylaja to do polszy? :D

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: estewes »

http://www.ebay.co.uk/itm/Bog-Bag-Porta ... 35b4fcaaca" onclick="window.open(this.href);return false;

tu masz bliżej

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: estewes »

i jeszcze jedno sranie
http://www.ebay.co.uk/itm/Highlander-Ca ... 3a6a296e50" onclick="window.open(this.href);return false;

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: finger »

To pierwsze bez sensu bo bez torebki robisz centralnie na ta konstrukcje. To drugie to se kupie.

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: estewes »

Cieszę się że mogłem pomóc.

podczas srania pomyśl czasami o mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: finger »

Na ktorym etapie? Proponuje etap swobodnego opadania :lol:

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Mega ważna rzecz

Post autor: estewes »

:wink: Ty już wiesz najlepiej. :D

ODPOWIEDZ