chiński sprzęt

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

michdom74
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2011, 12:09
Auto: KZJ78
Kontakt:

chiński sprzęt

Post autor: michdom74 »

Próbuję się rozejrzeć za wyposażeniem.

Panowie, w Sibiri dostępne wszystko co chińskie. Czy ktoś z was miał przyjemność z wyciągarkami elektrycznymi chińskimi o oznaczeniach EWS 9500/12000 itp. czy to się do czegoś nadaje?

Hi-jacki tylko o rosyjskie o wdzięcznej nazwie "zubr" albo chińszczyzna, czy jest jakaś chińska firma która była by lepsza od innej chińskiej?

Opony - pytałem o MT, facet twierdził że na 15 calowe felgi 33 calowe opony nie istnieją, oferował mi kupić felgi 16 calowe a do tego opony "made in taiwan" czyli myślę, że tak naprawdę made in ChRL, tylko pod lepiej brzmiącym kryptonimem. Ewentualnie mówił, że jakieś japońskie może dostać we Władywostoku. Jakie japońskie opony warto brać?

Dzięki za pomoc.

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: chiński sprzęt

Post autor: MaxLux »

Niewazne jaka nazwa wincha bo srodku pewnie bedzie to samo czy to Zubr, czy T-Max czy montana czy inne - generalnie poczytaj w watku "wyciagarka zlo konieczne"

A opony to moze w Rosji nie ma 33R15" bo tutaj jest bardzo popularna (kup sobie o szerokosci 10,5 bo sie lepiej jezdzi), choc faktycnzie silvestone wiecej bylo na 16'tki
generalnie duzej roznicy w felgach tez niema - wez to co jest bardziej popularne i dostepne

ODPOWIEDZ