X-Trax, korzystał ktoś?

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: Rafi »

http://www.bushranger.com.au/x_trax_ii.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Ktoś z Was miał może z tym styczność? Działa to? Na piasku raczej na pewno, chociaż może nie tak dobrze jak trapy, ale np. w błocie? Bo już czytałe parę razy o takich "pomocach" co ich potem nie idzie z błota wyciągnąć :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18028
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: kylon »

Zbyt nowe na rynku. Nawet Chińczycy nie zdążyli zrobić podróbki :mrgreen:. Musisz pytać po narodzie. My sprzedaliśmy tego 6 kompletów . Moim zdaniem fajny patent dla SuV-a

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: czaya »

Rafi pisze:http://www.bushranger.com.au/x_trax_ii.php

Ktoś z Was miał może z tym styczność? Działa to? Na piasku raczej na pewno, chociaż może nie tak dobrze jak trapy, ale np. w błocie? Bo już czytałe parę razy o takich "pomocach" co ich potem nie idzie z błota wyciągnąć :mrgreen:
jak wycieraczkę pod koło podłożysz czy garstkę gałązek to też czasem pomoże więc czemu nie to ?

mi to się kojarzy z domowymi wycieraczkami przed drzwi zewnętrzne :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: Kames »

czaya pisze:
Rafi pisze:http://www.bushranger.com.au/x_trax_ii.php

Ktoś z Was miał może z tym styczność? Działa to? Na piasku raczej na pewno, chociaż może nie tak dobrze jak trapy, ale np. w błocie? Bo już czytałe parę razy o takich "pomocach" co ich potem nie idzie z błota wyciągnąć :mrgreen:
jak wycieraczkę pod koło podłożysz czy garstkę gałązek to też czasem pomoże więc czemu nie to ?

mi to się kojarzy z domowymi wycieraczkami przed drzwi zewnętrzne :mrgreen:
Nowosc toto jest ,ale w kraju - znajomy miał takie uzywane na fordzie bronko kt. to przywlekł ze stanów jakies pare lat temu ,wyglądało jak gasienica i tak zostało to sklasyfikowane .Mysl była taka iz pewiem amerykaniec miał se jakies tam kawałki gasienic z czegos tam i uzywał ich jako trapy - mądry amerykanin pomyslałem :mrgreen:
Teraz ma jeden, drugi poszedł sie w bagnie pasc , a ze prawdopodobnie nie ulegnie biodegradacji to ktos za 5000 lat odkopie i pomysli jak ja :wink:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18028
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: kylon »

Pewnie miał stary model który jest sprzedawany chyba od 10 lat. Ten jest faktycznie nowy. Przypomina trochę Maxrtaxa zwijanego.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: Pyrka »


Awatar użytkownika
Maciuś
Posty: 273
Rejestracja: 09 sty 2010, 19:51
Auto: Hilux - Jaszczurka
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: Maciuś »

Trapy mam, ale jeszcze nie udało się skorzystać. I to jeden z tych 6 kompletów, które sprzedano u Kylona :D
Ale widziałem w użyciu poduchę do podnoszenia.
Genialna sprawa.
podnosiliśmy Patrola w Maroku i działało zaje....cie.
Myślę, że czasami może być lepsza niż Hi-lift

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: fobos »

Maciuś pisze:..........
Ale widziałem w użyciu poduchę do podnoszenia.
Genialna sprawa.
podnosiliśmy Patrola w Maroku i działało zaje....cie.
Myślę, że czasami może być lepsza niż Hi-lift
Jest tylko jeden warunek. Musi być szczelny układ wydechowy. W 70-tce rozszczelniła mi się ta siatkowa wstawka za kolektorem i za cholerę nie dało się napełnić poduszki, bo spaliny uciekały przez dziury. A ponieważ miała to być prezentacja na moim samochodzie jak ta poducha działa, to była kupa śmichu. :mrgreen:

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: X-Trax, korzystał ktoś?

Post autor: Tuco »

Uzywalismy te trapy na pustyni i dają radę. Jest jeden problem jak opony są szosowe to może nie wciągnąć trapu. zaraz poszukam zdjęć z wyciągania auta.

ODPOWIEDZ