Łańcuchy śnieżne

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Łańcuchy śnieżne

Post autor: czobi »

http://www.adar.wroc.pl/panek/panek_cennik.htm

kiedys szukalem majac napor na pojechanie gdzeis zima. dotarlem do takiego zakladu we wrocku,ludzie zeznawali ze sa OK,robia pod wymiar co dla nas wazne.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Właśnie załatwialiśmy u nich łańcuchy dla Marcina na wyjazd na Nordkap. Kasa wpłacona tydzień wcześniej a na dzień przed wyjazdem Pani po naszym telefonie i interwencji poinformowała, że nie da rady :cry: Teraz czekamy tydzień na zwrot kaski. Marcin został bez łańcuchów. Odpowiednio wcześniej trzeba u nich zamawiać. Nic nie maja na stanie. Wszystko na zmówienie po wplaceniu 100% kasy.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

polnisze syfylis.
sa pewagi ale ceny maja wyje**ne :shock: :shock:
http://www.pewag.pl/

Awatar użytkownika
rico69
Posty: 233
Rejestracja: 11 lut 2008, 09:56
Kontakt:

Post autor: rico69 »

U mnie przeciwna sytuacja co do łańcuchów Panka.
Byłem przejazdem we Wrocku, podjechałem, zmierzyli, na miejscu facet dołożył kilka ogniw do standartowego rozmiaru i gotowe.
Łańcuchy solidne, sprawdzone osobiście. POLECAM !!!
Załatwiełem w środku sezonu i na stanie mieli całą rozmiarówkę jeżeli chodzi o duże koła do terenówek.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

My też wcześniej kupowaliśmy. Teraz jak były potrzebne na maksa nastąpiła wtopa. Lecz każdy ma do niej prawo :wink:

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

kylon pisze:My też wcześniej kupowaliśmy. Teraz jak były potrzebne na maksa nastąpiła wtopa. Lecz każdy ma do niej prawo :wink:
o nie każdy kolego nie każdy.... nie masz podobno dla mnie snorkelka jeszcze :shock:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Jutro do nas wychodzi, a z doświadczenia idzie ze trzy dni.

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

Nie trzeba robić na zamówienie. Są jeszcze hurtownie ze sprzętem do aut ciężarowych - ostatnio tam byłem i łańcuchy widziałem - od małych do naprawdę wielkich rozmiarów.

Swoją drogą - zajebiste miejsce - mają mnostwo fajnych rzeczy do wykorzystania.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Tylko te do ciężarówek zazwyczaj droższe są. Dla naszych rozwiązań najlepszy jest łańcuch z druta o kwadratowym przekroju. Im łańcuch bardziej HD tym ma więcej pasków poprzecznych. System mocowania też zupełnie inny. Przy łańcuchach trzeba bardzo u nas uważać co by na wykrzyżach nam błotników nie powyrywał. Często przy dużych kółkach opona mija się z błotnikiem czy ramą na milimetry. Trzeba na to zwrócić uwagę.

ODPOWIEDZ