okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: stopa »

Witam
gdzie w okolicy n.s lub krynicy jest jakiś zaklad co by mi dorobil stalowa line do wyciagarki?....pilne

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: MariuszS »

Dzwoń do Remiołka (w jesieni 2012 byli u niego ludziki z tych okolic, zajmujący się sprzedażą lin - na pewno znają lokalną branżę)

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: Remiołek »

Chłopaki od lin wypracowują PKB w ... UK :( .

Stopa, mogę Ci użyczyć swoją stalową linę (troszkę używana), ale jest to niełatwe, bo:

1. Nie mam szans na wyjazd do Nowego Sącza lub Krynicy- sorry, sezon Panie, sezon i każde ręce na pokładzie są potrzebne, a moje nawet naj-potrzebne). Tak więc sprawa do ogarnięcia tylko w, a raczej nad Szaczawnicą.

2. Złamałem imbus w śrubie (dokładnie końcówka imbusa siedzi z gnieździe), a na miejscu będzie ciężko to wyjąć i zdjąć linę z bębna- choć można te parę centymetrów chlasnąć boszkiem i będzie OK.

Na szybko nic mi do głowy nie przychodzi- swoją brałem u Kamesa w Nowym Targu. Jak jednak nic nie wykminisz to wal jak w dym i założymy moją.

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: stopa »

A gdzie trza by bylo do Ciebie jechac? Problem w tym ze nie mam za dużo czasu na zalatwienie tego bo jestem tu w robocie... Zostalo mi na szczescie na bębnie z 15m ale mam obawy ze przy moim szczęściu będzie za krotko albo znów sie porwie...

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: Remiołek »

Dojechać trzeba do Szczawnicy (wiem, że trochę daleko ale jest ... hmmm skrót pozwalający zaoszczędzić parę kilometrów). Numer telefonu zaraz podam Ci przez PW.

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: Remiołek »

Dojechać trzeba do Szczawnicy (wiem, że trochę daleko ale jest ... hmmm skrót pozwalający zaoszczędzić parę kilometrów). Numer telefonu zaraz podam Ci przez PW.

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: Heniu »

jakby wam sie nie udało to spróbuj zadzwonić do Piotr Kowalczyk vel "Anatol" , tel 668195319 ma warsztat 4x4 blisko N. Sącza dokładnie Chełmiec , pewnie wie gdzie można zakupić.

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: stopa »

Dzieki za pomoc... jakos dotarłem do konca roboty na resztce liny :)

Apropos... kto to smiga czerwona 40stką pickupem w okolicy Krynicy??? 2 razy sie mijalismy... :)

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: Remiołek »

Jeśli ta 40-tka ma skróconą pakę to właściciel jednego z komisów w Nowym Sączu miał taką. Była na sprzedaż kiś czas temu. Czy się sprzedała nie wiem, ale na wspomnianym komisie nie stoi już- ze smutkiem to stwierdzam, bo fajnie było mijać marzenie na wyciągnięcie dwóch, trzech długości ręki (szkoda, że nie na wyciągnięcie portfela :mrgreen: ). Fajnie, że pech Cię opuścił i dałeś radę popracować na 15 metrach liny.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: okolice nowego sacza-liny, zawiesia?

Post autor: czobi »

btw stopa mam stalowke zalegajaca, w tempie juz nie pilnym chetnie ci ja przekaze za piwo.

ODPOWIEDZ