Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 21 paź 2018, 13:17
www.mtmprofi.pl.pl

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Auto: Y61 GU4
Nie omieszkam.
Tez niestety odnioslem wrazenie ze obiektywizm gdzies zaginal. Uwazam ze dobrze jest miec mozliwosc wyboru. Nie watpie ze "chinczyk" nie bedzie mial wad, bo beda na 100%, w cuda nie wierze ze cos co kosztuje 2,5x mniej bedzie dokladnie jak to drozsze.
U mnie przewazyla kwestia tego czy namiot sie sprawdzi w sensie sposobu biwakowania - bo na pewno kilka lat nam posluzy i tak jak napisalem bede wiedzial co mi potrzebne i wybor ew. nastepnego bedzie bardziej swiadomy.

Kwestie techniczne materialow itp. powiedzmy sobie szczerze maja dla uzytkownika srednie znaczenie, oczywiscie przekladaja sie na praktyke czy namiot "oddycha" czy nie przecieka itp... to ma znaczenie, ale jakies tam techniczne parametry materialu... ??

Teraz w Alpach bedzie prawie 2tyg. testowania wiec sie zobaczy.
Jedno juz widze ze auto pali wiecej... na razie 2 tyg w ruchu miejskim woze sie z namiotem, bo nie bardzo chce i sie go zdejmowac a wciagarki przemyslowej jeszcze nie mam ale jest w planach.

Awatar użytkownika

Cześć wszystkim,

Zakładam, że wyjazd w góry się udał. Jak oceniasz namiot po doświadczeniach z wakacji no i jak zachowanie auta, spalanie (zakładam ze to ZD30)?
Dzięki za opinie

pozdr benek

Auto: szukamy J95 ;)
Witam,

a widział ktoś może coś w stylu Alucab z całym podnoszonym dachem do J95 ?
Wiem że drogie i w ogóle, ale jakby tak dorwać jakieś plany , to kto wie .... ;)

Witam
Sprzedam namiot dachowy Jemes Baroud .
Namiot jest rozłożony i nie kompletny dlatego też cena będzie dobra zainteresowanym podkreślę zdjęcia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]