Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 21 lis 2018, 10:42
www.wyprawa4x4.pl

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Nie bedę krytykował bo jeszcze sam nic nie wymyśliłem ale ta trasa obejmuje głównie jazdę po tragicznej jakości drogach na Ukrainie a to żadna atrakcja. Do tego ja bym optował za przejsciem granicznym w Krościenku bo to co pokazałeś może sie skończyć wielogodzinnym postojem na granicy.

Nie ma co tak sie spinać z wyznaczaniem trasy na rok przed wyjazdem, to nie wyprawa na Syberie, jeszcze zdążymy zaplanowac ekstra trasę na której nie zabraknie dla nikogo atrakcji ;)

www.passion4travel.pl
Awatar użytkownika

Auto: Hdj 100
Lepiej słuchać bardziej doświadczonych :-) Stanie na granicy i sprawdzanie auta przez kilka godzin może zepsuć humor.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Auto: LC J95
A owszem że można. Pisałem wcześniej że zarys będzie wytyczony za pośrednictwem GoogleMaps i jest to zarys. Reszta jak wjazdy na połoniny czy zjazd z trasy i pokonywanie ich alternatywnie jest do dalszej obróbki. Na zwiedzanie Lwowa też auto terenowe nie jest potrzebne :) Dzieciaków nie zabierze się na upalanie w błocie bo to ich nie będzie interesować. Ale noc pod namiotem, kąpiel w potoku itd już owszem tak. Byłem na takich wyjazdach gdzie tylko tatuś dobrze się bawił pokonując na linie 150m kiedy cała zmarznięta rodzina stała z boku i jęczała z nudy. Stad właśnie taka trasa aby dobrze się bawić i aby wszystkie załoganty mogły być zaangażowane i miały frajdę. Nie od razu pojedziemy przecież żeby było ciekawie nad Bajkał przez Mongolię choć i tam w zasadzie można osobówką płaską dojechać :)

sebastian44 pisze:
Nie bedę krytykował bo jeszcze sam nic nie wymyśliłem ale ta trasa obejmuje głównie jazdę po tragicznej jakości drogach na Ukrainie a to żadna atrakcja. Do tego ja bym optował za przejsciem granicznym w Krościenku bo to co pokazałeś może sie skończyć wielogodzinnym postojem na granicy.

Nie ma co tak sie spinać z wyznaczaniem trasy na rok przed wyjazdem, to nie wyprawa na Syberie, jeszcze zdążymy zaplanowac ekstra trasę na której nie zabraknie dla nikogo atrakcji ;)

Zgadza się. Nie wiem jak koledzy ale ja w tym roku przekraczałem tę i inne granice z UA 8 razy i tytko raz spędziłem na niej ponad 4h. Więc to czy przekraczać granice tę czy inną można takową decyzję podejmować za rok :) w zależności od okoliczności. Chodzi mi o nakreślenie kierunku. Zwiedzanie Lwowa oraz objechanie polskiej części Bieszczad od strony UA i SK. Ot tyle. Każdy niech doda swoje 3 grosze - oby konstruktywne i napewno wypracujemy konsensus zbiorowy. :idea:

Awatar użytkownika

Auto: J70
Założenia dla mnie bliskie. Chętnie bym się skusił na bardziej widokowy aniżeli mocno terenowy wyjazd w podanym kierunku. Preferowana wiosna lub jesień. 5-latka na pokładzie pewnie chętnie wyruszy z ojcem. Wóz to 70, która ma u mnie spokojną emeryture wiec tylko z liftem 2 całe i koła 31 AT. Nie mam za wiele czasu na planowanie samodzielnie więc chętnie bym się przyłączył do rodzinnego wyjazdu -naszego pierwszego tego typu wyjazdu (bo z dzieckiem, bo nową 2x ciezszą terenowką niż wszystkie poprzednie Suzuki). Fajnie gdyby taki wyjazd wypalił.

Wypali. Są chętni jak widzę to połowa sukcesu. :)

My również wyrażamy chęć ale tylko jeżeli wyjazd będzie zgodny z warunkami użytkowania terenówki :) Wolimy namiot niż pensjonaty ale wszystko jest do ustalenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Myślę że uda nam się wszystkie założenia zebrać i wypracować kompromis.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]