Afryka Zachodnia styczeń 2019

Wyprawy off-roadowe po Polsce, Europie, świecie

Moderator: luk4s7

BartoszL
Posty: 32
Rejestracja: 16 lis 2011, 21:47
Auto: zamiar kupna HZJ78
Kontakt:

Afryka Zachodnia styczeń 2019

Post autor: BartoszL »

Afryka Zachodnia styczeń 2019


Poszukujemy 2 chętnych osób na 30 dniową wyprawę samochodową do Afryki Zachodniej.
W planach przejazd przez Maroko, Mauretanię, Mali, Gwineę, Sierra Leone, Liberię
Wyruszamy pod koniec grudnia z Wielkopolski. Ruszamy dwoma samochodami terenowymi z możliwością podłączenia się innych ekip z własnymi 4x4.
W skrócie: szybki przejazd przez Maroko, Saharę Zachodnią i Mauretanię, zwiedzanie Mali i Gwinea, Sierra Leone, Liberia Podczas powrotu wjeżdżamy w pustynną część Mauretanii.
Cześć krajów to „biała plama” na mapie turystyki. Lubimy takie miejsca i dobrze się tam czujemy, zapraszam osoby zdecydowane i nie obawiające się trudów podróży.
Noclegi w namiotach na dziko, hostelach, kempingach, wyprawa niskobudżetowa, lokalna kuchnia, trochę prowiantu z Polski.

Kierowca mojej drugiej HZJ też byłby mile widziany.

Szczegóły podam mailem lub telefonicznie:
bartosz@wyprawy4x4.com.pl, 602-345-383

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Afryka Zachodnia styczeń 2019

Post autor: luk4s7 »

A w weekend nie da rady tej Afryki zrobić? Mam akurat wolny

Kurde no zazdro wielkie! Afryka i to 30 dni kiedy u nas syfna zima. Ehhh ale kto mi da urlop od pracy i w domu? Znacie jakieś skuteczne wymówki?

BartoszL
Posty: 32
Rejestracja: 16 lis 2011, 21:47
Auto: zamiar kupna HZJ78
Kontakt:

Re: Afryka Zachodnia styczeń 2019

Post autor: BartoszL »

Podróże to moje życie, jaki byłby sens pracować jeśli nie mógłbym podróżować :)

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Afryka Zachodnia styczeń 2019

Post autor: czobi »

Panowie wspolnie z Bartkiem wlasnie zrobilismy objazd smietnikow azji centralnej.
super organizator, kompan i towarzysz a i "kubusia" niejdnego wychylilismy razem. :mrgreen:
nic tylko wybrac czy marudzenie pod choinką, dzingobelles, sledzie i kapusta
az do starosci czy duppa w troki, zakurzona torba, usmiech na gębie i w droge 8)
zanosi sie ze rowniez uda mi sie pojechac, a czesc krajow to jednorozec podrozniczy.
nie pied... lic. zyje sie raz !

https://www.facebook.com/BartoszWyprawy4x4/
snimki na fejsie srejsie.

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Afryka Zachodnia styczeń 2019

Post autor: jezus »

W sumie od kilku lat od połowy grudnia do końca lutego mam wolne......
Podeślij coś na maila jezu4x4@tlen.pl
Jako kierowca było by okay, bo moja stefanka w lutym po naszych lasach musi polatać.

leszekn
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2011, 22:25
Auto: KZJ95
Kontakt:

Re: Afryka Zachodnia styczeń 2019

Post autor: leszekn »

luk4s7 pisze:A w weekend nie da rady tej Afryki zrobić? Mam akurat wolny Obrazek

Kurde no zazdro wielkie! Afryka i to 30 dni kiedy u nas syfna zima. Ehhh ale kto mi da urlop od pracy i w domu? Znacie jakieś skuteczne wymówki? Obrazek
dało by się ale wtedy należy porządnie się przygotować i obskoczyć z sensem jakiś ciekawy region sa już tanie loty do afryki

ODPOWIEDZ