rodzinne wyprawy na lajcie

Wyprawy off-roadowe po Polsce, Europie, świecie

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fazi1973
Posty: 399
Rejestracja: 10 lis 2014, 11:50
Auto: TLC 3.0 TD 1998r 1KZT-E J95
Kontakt:

rodzinne wyprawy na lajcie

Post autor: fazi1973 »

Czesc witam
chcielam zapytac "Toyotowe Towarzystwo" czy znacie moze jakis klub, ktory organizuje wyprawy jedno lub dwu dniowe takie rodzinne na lajcie bez cisnien io topienia auta w blocie po klamki?
Oprocz pomorskiesafari i expedycji ?!

najlepiej trojmiasto.....
Pozdrawiam serdecznie

Fazi

baski
Posty: 15
Rejestracja: 17 kwie 2018, 22:06
Auto: LC J95
Kontakt:

Re: rodzinne wyprawy na lajcie

Post autor: baski »

Widzę że post pozostał bez odpowiedzi.
Więc może dobrze by było zawiązać taką rodzinną grupę wyjazdową. Osobiście chętnie się zaangażuję. Osobiście jestem ze Świętokrzyskiego. U nas jeszcze jest i gdzie pojeździć i co pozwiedzać. Taka rodzinna grupa z pewnością jest potrzebna. Są przecież i żony i dzieciaki które nie koniecznie będą zadowoleni z katowania aut. Zwiedzać - nie spać :) Odkrywać i spędzać czas razem. Biwak, kwatera, namiot czy spanie w aucie. Co kto woli.
Jeśli są chętni to odezwijcie się a napewno coś wymyślimy. No chyba że już są takie grupy to też dajcie info a chętnie się pryłączę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2127
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: rodzinne wyprawy na lajcie

Post autor: plum76 »

poszukaj na forum informacji o wyjazdach z serii ETNO i Mazowieckie Barwy.....
Jak to zwykle bywa potrzebny jest impuls czyli przewodnik. Jak zorganizujesz trase miejsce i resztę to i uczestnicy się znajdą.

Komercyjnie popatrz jeszcze Polskie Bezdroża, maja lekkie wyprawy w standardzie.

paweł

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: rodzinne wyprawy na lajcie

Post autor: czobi »

Polskie Bezdroża bardzo polecam! kilku znajomych z nimi jezdzilo wokol komina po mazowszu. fachowi&nachilloucie

baski
Posty: 15
Rejestracja: 17 kwie 2018, 22:06
Auto: LC J95
Kontakt:

Re: rodzinne wyprawy na lajcie

Post autor: baski »

Z pełnym szacunkiem i nie mam nic przeciw , ale mnie osobiście komercyjne jeżdżenie kompletnie nie interesuje. Wszak dziękuję za info.

ODPOWIEDZ