Japonia drogą lądową

Wyprawy off-roadowe po Polsce, Europie, świecie

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18003
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: kylon »

Myślę że na Campie będzie można powymieniać się informacjami. I Franc i Bartek tam będą.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3385
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: luk4s7 »

kylon pisze:Myślę że na Campie będzie można powymieniać się informacjami. I Franc i Bartek tam będą.
No i wielu innych którzy, nawet jak nie pomogą, to z przyjemnością posłuchają :)

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: francek »

Co trzeba to opowiem i podpowiem :) Choć dla mnie idea Japonii na 4x4 jest dziwna. Chyba, że w Japonii będą jakieś jazdy terenowe albo rzeczywiście powrót będzie przez BAM. Zrobiłbym to inaczej : Wysłałbym auta do Władka siatką a sam tam poleciał, potem Japonia turystycznie ( choć jeżeli nie będzie tam offroadu to poważnie zastanowiłbym się nad pozostawienie aut w Rosji i zwiedzaniem Japonii autkiem wypożyczonym ) Następnie powrót własnym 4x4 przez Primorie, Sachalin, BAM i Buriację.
W tym przypadku mamy 2 dni transportu auta do Moskwy, 1 dzień przelot, 2 tygodnie w Japonii i 3 tygodnie powrotu z naprawdę mocnym terenem. Zaoszczędzisz w ten sposób kupę kasy i certolenia się z formalnościami.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: francek »


BartoszL
Posty: 32
Rejestracja: 16 lis 2011, 21:47
Auto: zamiar kupna HZJ78
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: BartoszL »

Nie odnalazło strony
???

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: czobi »

Franc na forumiku linki nie robia
wspomagajcie sie pw czy adrenalinka

btw flaszkie nada zdjelac zalaga :wink:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: francek »


BartoszL
Posty: 32
Rejestracja: 16 lis 2011, 21:47
Auto: zamiar kupna HZJ78
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: BartoszL »

Dzięki Franc. Niestety tak jak pisałem prom Pingwin-33 nie zabiera samochodów i nawet motocykli.
To jest katamaran, który zabiera tylko pasażerów.
Na razie pozostaje mi tylko wspomniany Władek.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: francek »

Zabiera przynajmniej na dzień dzisiejszy motory. Mój kumpel płynie w lipcu z Sachalina do Japonii promem i ma już bilet. On jedzie motorkiem ale mogę się podpytać znajomych na Sachalinie jak z transportem samochodowym. Jakoś muszą przerzucać.

BartoszL
Posty: 32
Rejestracja: 16 lis 2011, 21:47
Auto: zamiar kupna HZJ78
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: BartoszL »

OK, czekam z niecierpliwością.
Dla mnie też to trochę dziwne, bo połączenie z Sachalina jest tanie, a z Władka to wysokie koszty i raczej niedostępne dla zwykłych Rosjan.
Inną sprawą jest to, czy ktokolwiek pływa tam z samochodem w jedną lub drugą stronę. Ruch osobowy może kwitnąć, pojazdy niekoniecznie.

everybike
Posty: 183
Rejestracja: 28 paź 2015, 17:13
Auto: UZJ 100
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: everybike »

Tam ostro działają laweciarze , sporo japońskich samochodów z najlepszych roczników :) rynek rosyjski wchłania. Więc jakieś tanie promy muszą być.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18003
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Japonia drogą lądową

Post autor: kylon »

Bartek jest już na Litwie w drodze powrotnej. Przed godziną z nim rozmawiałem. Przejechał 24 tyś km.

ODPOWIEDZ